Anı Tur Erken Rezervasyon En İyi Fiyat Garantisi İle!

Anı Tur Erken Rezervasyon En İyi Fiyat Garantisi İle!

 Erken Rezervasyon fırsatından yararlanabilecek olan tatilciler,  erken rezervasyon  sayesinde hem daha uygun fiyatlarla hem de önceden planlayarak istedikleri zaman tatile gitme şansını yakalayabilecekler.

Erken Rezervasyon Sistemi Nedir?

Yaz dönemi tatiliniz için sezon açılmadan önce uygun taksit seçenekleri ve indirimli fiyatlar ile yapılan rezervasyona  Erken Rezervasyon Sistemi  denir. Tur şirketleri ve tesislerin iş birliği ile erken rezervasyon sayesinde tatilcilere aylar öncesinden yaptıkları rezervasyonlar için normalinden çok daha uygun fiyatlarla tercih ettiğiniz otellerde tatil yapma imkânı sunulur. Anı Tur her sene Erken Rezervasyon döneminde taksitli ve indirimli fiyat seçenekleriyle online rezervasyon kampanyaları sunar.  Erken Rezervasyon Otelleri  sayfamızda indirim ve kolay ödeme imkanları sunulan otel ve tesislerimize göz atabilir, hızlı ve güvenli online rezervasyon imkanıyla önceden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Erken Rezervasyonda Anı Tur fırsatları nelerdir?

Yaz tatiliniz için erken rezervasyon döneminde rezervasyon yaptırarak hayallerinizdeki tatili  %50'e  varan indirimden yararlanabilir,  Bonus karta özel ek ilave +%5 indirim  ve 9 taksit kolaylığı ve indirimli fiyatlarla istediğiniz tarihlerde yer ayırtabilirsiniz. İptal güvencesi imkânıyla da herhangi bir sebepten dolayı rezervasyonunuzu iptal etmek istediğinizde, 72 saat öncesine kadar bizi aramanız yeterli.

Erken Rezervasyon iptal güvencesi nedir ve nasıl gerçekleşmektedir?

Yaz tatiliniz için erken rezervasyon yaptırmış olacaksınız. “Ya bir aksilik olursa, gidemezsem. Tarih değişikliği yapmam gerekirse ne olacak?” gibi endişe duyabilirsiniz. Anı Tur iptal iade sigortası size gönül rahatlığıyla rezervasyon yaptırmanız için seçenekler sunuyor. İptal iade paketi alan misafirler giriş gününe 72 saat kala ön koşulsuz ve kesintisiz olarak otel rezervasyonlarını iptal etme hakkına sahip olurlar.

Erken Rezervasyon hangi şehir ve otellerde geçerlidir?

Erken rezervasyon Ege ve Akdeniz bölgelerinde yaz sezonu erken rezervasyon kampanyasına dâhil olan bütün otel ve tesislerde ve Kıbrıs erken rezervasyon otellerinde geçerlidir. Anı Tur en iyi fiyat garantisiyle sizlere ekonomik ve kaliteli oteller sunar.

Tarih:

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz