Anı Tur ile Yurt Dışı Bir Başka Güzel

Anı Tur ile Yurt Dışı Bir Başka Güzel

Yeryüzünde keşfedilmemiş pek çok yer gezilecek görülecek pek çok yeni ülke var. Avrupa,  Amerika ,  Asya   ya da Uzakdoğu başta olmak üzere her kıtanın kendine özgü bir kültürü ve medeniyeti var. Bu değişik kültürleri tanımak ve yeni yerler gezmek insana farklı deneyimler kazandırmakta.

Turizm pastasından pay sahibi almak isteyen  Türkiye 'deki turizm acenteleri paket programlar sunarak çeşitli konseptlerde yurt dışı turları düzenlemekteler. Bu acentelerden biri olan Anı Tur  Avrupa   başta olmak üzere  Amerika ,  Asya   ve  Afrika  kıtalarına çok özel turlar düzenlemekte. Profesyonel rehberler eşliğinde düzenlenen bu turlarda gerçekten büyük keyif alabilirsiniz. Türkiye'ye yakınlığı nedeniyle Avrupa'ya gitmek doğru bir tercih olabilir. Sanat ve  moda ya hayransanız  İtalya , sevgilinizle romantik bir aşk yaşamak istiyorsanız Paris'e yada Orta Avrupa'nın tarihi eski caddelerinde dolaşmak size keyif verebilir. Safari yapmaktan hoşlanır mısınız? Cevabınız evet ise Afrika'nın çölleri tam size göre. Mısır,  Tunus   ve  Cezayir   turlarına katılarak hem safari yapabilir hem de hoşça vakit geçirebilirsiniz.  Mısır 'da  Nil Nehri   turuna katılarak mükemmel vakit geçirebilirsiniz. New York  A merika'nın en önemli turistik kenti. 24 saat canlı olan bu şehir de inanılmaz bir hareketlilik var. Manhattan caddesinde alışveriş yapabilir, New York'un büyük alışveriş merkezlerinden alışveriş yapabilir yada muhteşem parklarda vakit geçirebilirsiniz. Anı Tur'un  A merika   Turu New York, Los Angeles,  Orlando 'yu ziyaret etmeniz mümkündür. Anı Tur'un herhangi bir yurtdışı turuna katılarak hem yeni yerler görebilir hem de güzel bir tatil yapabilirsiniz.    19.08.2014 / Haberler.Com   http://www.haberler.com/ani-tur-ile-yurt-disi-bir-baska-guzel-6394539-haberi/

Tarih:

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz