Anı Tur ile Yurt Dışı Bir Başka Güzel
Anı Tur ile Yurt Dışı Bir Başka Güzel

Yeryüzünde keşfedilmemiş pek çok yer gezilecek görülecek pek çok yeni ülke var. Avrupa, Amerika, Asya ya da Uzakdoğu başta olmak üzere her kıtanın kendine özgü bir kültürü ve medeniyeti var. Bu değişik kültürleri tanımak ve yeni yerler gezmek insana farklı deneyimler kazandırmakta.

Turizm pastasından pay sahibi almak isteyen Türkiye'deki turizm acenteleri paket programlar sunarak çeşitli konseptlerde yurt dışı turları düzenlemekteler. Bu acentelerden biri olan Anı Tur Avrupa başta olmak üzere Amerika, Asya ve Afrika kıtalarına çok özel turlar düzenlemekte. Profesyonel rehberler eşliğinde düzenlenen bu turlarda gerçekten büyük keyif alabilirsiniz. Türkiye'ye yakınlığı nedeniyle Avrupa'ya gitmek doğru bir tercih olabilir. Sanat ve modaya hayransanız İtalya, sevgilinizle romantik bir aşk yaşamak istiyorsanız Paris'e yada Orta Avrupa'nın tarihi eski caddelerinde dolaşmak size keyif verebilir. Safari yapmaktan hoşlanır mısınız? Cevabınız evet ise Afrika'nın çölleri tam size göre. Mısır, Tunus ve Cezayir turlarına katılarak hem safari yapabilir hem de hoşça vakit geçirebilirsiniz. Mısır'da Nil Nehri turuna katılarak mükemmel vakit geçirebilirsiniz. New York Amerika'nın en önemli turistik kenti. 24 saat canlı olan bu şehir de inanılmaz bir hareketlilik var. Manhattan caddesinde alışveriş yapabilir, New York'un büyük alışveriş merkezlerinden alışveriş yapabilir yada muhteşem parklarda vakit geçirebilirsiniz. Anı Tur'un Amerika Turu New York, Los Angeles, Orlando'yu ziyaret etmeniz mümkündür. Anı Tur'un herhangi bir yurtdışı turuna katılarak hem yeni yerler görebilir hem de güzel bir tatil yapabilirsiniz.   19.08.2014 / Haberler.Com http://www.haberler.com/ani-tur-ile-yurt-disi-bir-baska-guzel-6394539-haberi/

Tarih:

15 Nisan 2016 Cuma

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz