Anı Tur'u Çocuklarına Bırakacak, Oteller Zincirinin Başına Geçecek

Anı Tur'u Çocuklarına Bırakacak, Oteller Zincirinin Başına Geçecek

2014 yılının kendileri için çok iyi geçtiğini anımsatan Çilsal, biraz bayramda sıkıntılar yaşandığını anlattı. 2015 yılının da heyecan verdiğini kaydeden Çilsal, Ani Tur’un iki odak noktası olacağını söyledi. Bunlardan en önemlisinin otelcilik olduğunu belirten Çilsal, “Otelcilikle ilgili yatırımlara yaklaşık 7 yıl önce mülk alarak başladım. Daha sonrasında ise Aurum adı altında ayrı bir işletme kurdum. Bu şirkette yine tek başınayım. Otellerimizden 7 tanesi hizmete girmek üzere.. Bunların 3 tanesi Didim’de.. Bir tanesi Kuşadası’nda, biri İstanbul, diğeri Safranbolu, Trabzon, Çankırı ve Alanya’da... Şu anda hedefimiz 25 otele çıkmak” dedi. Sadece üç otel için 90 milyon dolarlık bir bütçe ayırdıklarını belirten Çilsal, tesislerin Anı Tur pazarlamasına sunulmayacağını hatırlattı. Örneğin Didim’deki tesislerini TUI’ye tek yetkili olarak verdiklerini kaydeden Çilsal, “Burası Fransız Tatil Kulübü olacak. 2015 mayıs ayında açıyoruz bu oteli” bilgisini verdi. 25 otel projeleri içinde Bodrum, Kemer, Belek, Side,  İstanbul gibi destinasyonların olacağını ifade eden Çilsal, tur operatörlüğünde de ileriye yönelik adımlar atacaklarını bildirdi. Anı Tur luxury markasını kurduklarını belirten Çilsal, şu bilgileri verdi; “Şirketimizde yeni bir yapılanmaya girdik. 60 ofisimizi yeniden tasarlıyoruz. Önümüzdeki sezondan itibaren E-ekonomik otellerin yanı sıra, özel pr çalışmasıyla birlikte lüks otellerle çalışacağız. Kendimize 13 otel seçtik. Bunlar için ayrı servis, ayrı satış ekibi verilecek. Biraz daha kişiye özel elbise dikeceğiz.  ANI TUR’U ÇOCUKLARIMA BIRAKACAĞIM  Anı Tur markası 30 yıldır faaliyette... Ben, bu işi babamdan devraldım. Ben de evlatlarıma bırakacağım. Benim iki evladım var. Benim kendi planım çocuklara Anı Tour’a bırakmak, otellerin başına da kendim geçmek. Niyetimiz o, umarız başarılı oluruz.”  ÇOK CİDDİ RAHATSIZLIK VERİYOR  Son günlerde yaşanan tüketici mağduriyetlerine de değinen Çilsal, bu konudaki görüşlerini şöyle dile getirdi: “Bizim sıkıntımız kanunlarımızda. Hukuk bizi anlamıyor, biz hukuku anlamıyoruz. Aslında tur operatörlüğün ayrılması gerekiyor. Şimdi siz tatile giderken sizi sigortalayabiliriz. Ama gitmeden önce kimsenin bir sigortası yok ki.. Bunun için bir kanun yapılması gerekiyor. Bununla ilgili TÜRSAB’ın çalışmaları var. Destek veriyorum. Bu kanun çıkınca Avrupa’da olduğu gibi sorunlar yaşamayacağız. Şu anda hepimizi çok ciddi etkiliyor ve rahatsızlık veriyor. Bir de herkes bu işi yapmaya kalkıyor. Sonuçta baştan parayı topladığı için yapamayabiliyor. Bunun mutlaka bir teminat altına alınması gerekiyor. Yani herkes yapsın ama teminatlı yapsın. Mağduriyet yaşanmasın”
   25.09.2014 / Turizm Güncel   http://turizmguncel.com/haber/ani-turu-cocuklarina-birakacak-25-otelli-zincirin-basina-gececek---h20573.html

Tarih:

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz