Anı Tur'un Patronu Açıkladı: Almanya ve Rusya'dan Türkiye'ye Turist Getireceğiz

Anı Tur'un Patronu Açıkladı: Almanya ve Rusya'dan Türkiye'ye Turist Getireceğiz

1985 yılında kurulan ve 27 yıldır hizmet veren Anı Tur, genel müdürlük, merkez ve franchising hizmetini bir arada vereceği yeni binasının resmi açılışını bugün gerçekleştirdi. Ataşehir'de 2500 metrekare üzerine 10 milyon TL'yi aşan yatırım bedeliyle kurulan merkez binasının açılışında TurizmdeBuSabah'a konuşan Anı Tur Yönetim Kurulu Başkanı Veli Çilsal, genel müdürlük binasının inşa edildiği arsayı yıllar önce yatırım yaparak satın aldıklarını ve bu oluşumun iç turizmde hizmet veren tur operatörleri arasında Türkiye'de ilk kez kendilerinin gerçekleştirdiğini söyledi.

"AMACIMIZ DAHA İYİ HİZMET VE ULAŞILABİLİR OLMAK"  Akıllı bina teknolojisiyle donatılmış, "cisco blade data server" ağı için gerekli tüm altyapı yatırımları tamamlanmış ve mimari açıdan modern çizgilere sahip yeni binanın bir tur operatörünün tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde tasarlandığını kaydeden Çilsal, amaçlarının daha iyi hizmet vermenin yanı sıra ulaşılabilir olmak olduğunu ifade etti.  "BÜYÜME HIZIMIZ YÜZDE 30'LARDA OLACAKTIR"  2011'de 300 bin kişiyi tatile gönderdiklerini belirten Çilsal, "Geçtiğimiz yıl yüzde 40'lara yakın bir büyüme kaydettik. 2012'nin göstergeleri de 2011'den farklı değil. Büyüme oranımız aynı olmayabilir ama düşüş yok. Büyüme hızımızın yüzde 30'larda seyredeceğini düşünüyorum" dedi.  "ALMANYA VE RUSYA'DAN TURİST GETİRİP INCOMING BAŞLATACAĞIZ"  Anı Tur'un yakın dönemdeki hedeflerine ilişkin bilgi de veren Çilsal, şu an iki projeye odaklandıklarını belirtti. İç turizm yapan bir acenta olduklarının altını çizen Çilsal bundan sonraki dönemde özellikle Almanya ve Rusya başta olmak üzere Avrupa'dan Türkiye'ye turist getireceklerini ve böylece incoming hizmeti vermeye başlayacaklarını açıkladı.  BODRUM, TRABZON VE İSTANBUL'A 70 MİLYON EURO'LUK 3 OTEL GELİYOR  Yakın dönemdeki yatırımlar arasında yeni otel projelerinin yer aldığını da belirten Çilsal, Bodrum, Trabzon ve İstanbul'da açmayı düşündükleri otellere ilişkin şu bilgileri verdi: "Bir tanesi Trabzon'da yapılıyor; kaba inşaatı devam ediyor. Diğer projemiz Bodrum'da. Burayı tatil köyü şeklinde inşa ediyoruz. Bir de İstanbul'da otelimiz olacak. Bunların toplam maliyetinin 70 milyon Euro'yu bulacağını düşünüyoruz"
07.06.2012 / Turizmde Bu Sabah

Tarih:

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz