Anı Tur'un Yeni Hedefi Şehir ve Kültür Otelleri Açmak

Anı Tur'un Yeni Hedefi Şehir ve Kültür Otelleri Açmak

Kıyı otelciliğinde Didim'de Aurum markasıyla büyüdüklerini belirten Anı Tur Yönetim Kurulu Üyesi Hilal Çilsal Tepe, "Bundan sonraki amacımız şehir ve kültür otelleri açmak. Bu doğrultuda Safranbolu'da ilk projemizi hayata geçirmeyi planlıyoruz. 2025 yılında hedefimiz 23 otele ulaşmak" dedi. Erken rezervasyon döneminin verimli geçtiğini söyleyen Anı Tur Yönetim Kurulu Üyesi Hilal Çilsal Tepe, "Yılın ilk yarısını hedeflerimizin üzerinde bitirdik. Bu bizi mutlu etti. Yılın geri kalan kısmında da hedeflerimize ulaşacağımızı öngörüyoruz. Kış aylarından itibaren ekip olarak verimli bir çalışma gerçekleştirdik. Erken rezervasyon döneminde yeni oteller bünyemize girdi. Yeni anlaşmalar yaptık. Kültür turları ve yurtdışı turlarında yeni destinasyonlar ürettik. Kültür turlarında çok farklı programlar oluşturarak diğer operatörlere göre fark yarattığımızı düşünüyorum. Yunanistan ile işbirliği yaptık ve Rodos'a çok başarılı bir basın gezisi gerçekleştirdik. En çok sattığımız turların başında İtalya, Benelux, Orta Avrupa ve Paris turları geliyor. Ancak biz Türk misafirlerin bilmediği destinasyonları da programlarımıza katıyoruz" dedi.

  İLK PROJE SAFRANBOLU'YA...  

Anı Tur'un konaklama sektöründeki markası Aurum Hotels'ten de söz eden Hilal Çilsal Tepe, "İlk otelimiz Aurum Spa&Beach Resort geçen sene açıldı. İkinci otelimiz Aurum Club Marmara bu sene açıldı. Üçüncü otelimiz de yine Didim Bölgesi'nde Aurum Moon Resor adıyla hizmet verecek. Bundan sonraki hedeflerimiz arasında şehir ve kültür oteli yapmak var. Kültür ve doğa turları gerçekleştirdiğimiz yörelerde misafirlerimizi kültürümüze yakın otellerde konaklatmak istiyoruz. Bu amaçla Safranbolu'da planladığımız bir otelimiz var. Safranbolu Evleri konseptinde otel düşünüyoruz. 2025 yılı hedefimiz 23 otele ulaşmak. Bunun için elimizden geldiğince çalışıyoruz. Planlamalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz" diye konuştu.

  ÇOK ODALI AMA HİZMET BUTİK  

Konaklama sektöründe getirecekleri farklılıkları dile getiren Hilal Çilsal Tepe, "Otellerimizin mimarı eşim Kaan Tepe. Onun getirdiği bir çizgi var. O çizginin bir duygusu olduğunu düşünüyoruz. Oteller çok büyük ve çok odalı ama bunu hiç hissetmiyorsunuz. Çok odalı ama butik konseptte hizmet veren oteller hayata geçirmek istiyoruz" dedi. Şirketin 2016 sezonuna dönük hedeflerinden de söz eden Tepe şunları kaydetti: "2016 sezonunda planlarımızda yeni destinasyonlar var. Talep gören Yunan Adaları'na dönük daha neler yapabiliriz diye düşünüyoruz. Bu yıl yaptığımız Rodos programı bizim için önemli bir öngörü oluşturdu. Başka adalara da turlar yapabileceğimizi gördük. Komşu ülke destinasyonları Varna, kış turizm merkezi Bansko için turlar düşünüyoruz. Anı Tur ailesi olarak parlak bir yıl bekliyoruz."  Turizmdebusabah

Tarih:

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz