Avrupa 'anı'sı.

Avrupa 'anı'sı.

Otelcilikte Didim merkezli Aurum  markasıyla büyüyen Anı Tur,Avrupa'ya açılıyor. Anı Tur Yönetim Kurulu Başkanı Veli Çilsal;Side,Belek, Bodrum ve Kuşadası'nda MaxHoliday  adında yeni bir zincir otel markası oluşturdukları açıkladı. Var olan otelleri alıp, kendi markaları altında işlettiklerini söyleyen Çilsal,"Bu otellerin satışı tüm acentelere açık, dileyen herkes bu otelleri satabilir. Otelcilikte oldukça başarılı işler çıkarıyoruz ama yatak sayımız artıkça bunları doldurmak için de farklı arayışlara girdik" diye konuştu. 2018'de Avrupa pazarında olmak istediklerini dile getiren Çilsal, özellikle Almanya'da Anı Tur acenteleri açarak Türkiye turları satacaklarını anlattı.

 

 

'u Avrupa'ya taşıyıp, tur operatörlüğünü yapmak istediklerini bildiren Çilsal, "Otel yatırımımızın artması,otel yatak kapasitemizin 5 bin600' lerde olması bizi bu kararı almaya teşviketti" değerlendirmesini yaptı. Avrupa pazarında Türkiye'de olduğu gibi ciddi bütçelerle reklamlar yapacaklarını; sosyal medya, internet pazarlaması üzerinden çalışmalar yürüterek tüketiciye ulaşmaya çalışacaklarını belirten Çilsal, kimseyle partnerlik yapmayacaklarını kaydetti.

Tarih:

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz