Avrupa Turları ile Keşfe Yolculuk

Avrupa Turları ile Keşfe Yolculuk

Avrupa turlarına katılmanın tam zamanı Avrupa turları ile Avrupa'nın en gözde şehirlerini keşfe çıkın.

Avrupa bir çok yeniliğe öncülük etmiş olan ve farklı medeniyetleri tanıyabileceğiniz ve bir yer. Dünyanın 7 kıtasından biri olan Avrupa içerisinde toplamda  64 ülke  yer almaktadır. Dünyanın en büyük 6. kıtası olma özelliğine sahip olan Avrupa birbirinden güzel ülkeleri ile her yıl bir çok turisti kendisine çekmekte. Dünya nüfusunu oluşturan kitlenin %11,5'i Avrupa'da yaşamaktadır.  Avrupa turları  ile gezip görebileceğiniz yerler saymakla bitmiyor. Avrupa oldukça zengin bir tarihi olması ile dikkat çekmektedir. Avrupa ülkelerinin sokaklarında gezerken Avrupalı sanatçılarının eserlerine rastlayabilir ve bir çok farklı mimari yapı ile karşılaşabilirsiniz.

Avrupa'da gezilip görülecek ülke sayısı oldukça fazla bu sebeple hepsini bir defada gezmeniz mümkün olmayabilir. Fakat Avrupa turlarına katılarak bir kaç ülkeyi bir arada gezebilirsiniz. Avrupa turları sırasında gezip görebileceğiniz yerlerin başında bazı özel şehirler yer alıyor ki bu şehirleri gezmeden dönmeyin. Venedik bu yerlerden birisi yüzen şehir olarak tabir edilen Venedik Avrupa turları sırasında mutlaka uğranması gereken bir durak Venedik'de Büyük Kanal'da gondol turuna katılabilir, Doge Sarayında tarihe tanıklık edebileceğiniz bir tura katılabilir ya da St Mark Meydanı'nda güzel bir gezinti yapabilirsiniz.

Almanya'nın Berlin şehrini gezebilir , eğlence anlayışı yüksek gece hayatına tanıklık edebilirsiniz. Ve kültürel anlamda doyuma ulaşabileceğiniz sergi ve müzeleri ziyaret edebilirsiniz. Hollanda'da Amsterdam'ın kendine özgü havasını tenefüs ederken meşhur Yel Değirmenlerini ziyaret edebilirsiniz. Bisikletle gezilere çıkabilirsiniz. Amsterdam 'ın sıcakkanlı insanları sizde hayranlık uyandıracaktır. Avrupa turlarına katılıp görmeden dönmemeniz gereken yerlerden biri de Belçika'nın Brüksel şehri burada müzik enstüramanları müzesini gezebilir, Büyük Saray'ı ziyaret edebilir ve Brüksel'in meşhur çikolata ve birasının tadına bakabilirsiniz. İrlanda'nın Dublin şehri ise keyfe doyacağınız Avrupa kentlerinden biri bir çok tarihi yapıyı gezip, görebileceğiniz şehirde buna ek olarak İrlanda'nın kendine özgü yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. Dublin aynı zamanda tam da bir alışveriş kenti alışveriş yapılabilecek bir çok durağı ile Avrupa ülkelerine gidip alışveriş yapmadan dönmeyenlerin mutlaka uğraması gereken bir yer. Danimarka'nın Başkenti Kopenhag Avrupa turlarında görmeyi tercih edeceğiniz önemli şehirlerden biri öyle ki şehrin sessiz ve sakin yapısı hemen dikkatinizi çekecektir. Etrafı suyla çevrili bir şehir olan Kopenhag'ın etrafında keyifli bir tura çıkabilirsiniz.  Budapeşte, Edinburg, Berlin Viyana  ve daha pek çok popüler Avrupa şehrini gezebilirsiniz.Eğer daha önce Avrupa turuna katılmadıysanız henüz geç kalmış sayılmazsınız. Avrupa birbirinden güzel şehirleriyle ziyaretçilerini bekliyor. Sizde Anı Tur 'un Avrupa turları hakkında bilgi almak ve kendinize uygun tur programına dahil olmak için  www.anitur.com  web sitesinden tercihiniz ve bütçenize uygun tur programına katılabilirsiniz.

Tarih:

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz