Benelux Turu ile Keyifli Yolculuklar
Benelux Turu ile Keyifli Yolculuklar
Benelux Turu ülkeleri zengin, sosyetik, tarihi ve doğal güzellikleri bulunan ülkelerdir. Benelux BelçikaHollanda ve Lüksemburg ülkelerinin ekonomi birliğini ifade eder.
Benelux turunda Frankfurt, Amsterdam, Brüksel, Paris ve Lüksemburg şehirleri ziyaret edilir. Deneyimli rehberler eşliğinde bu şehirlerin en önemli ve en güzel yerleri keşfedilir. Tura Avrupa’nın en küçük ama bir yandan da nüfus açısından en kalabalık ülkesi olan Lüksemburg ile başlarsınız. Panoramik şehir turu yaptıktan sonra isteyenler ekstra olarak UNESCO Dünya Mirası listesindeki Moselle Nehri’ni ziyaret edebilirler. Fransa’ya gelindiğinde Fransa krallarının taç giydiği Unesco dünya mirası olan, 13. yüzyıla ait katedralin ev sahibi ve şampanyanın çıkış noktası olan Reims şehrine uğrarsınız. İsterseniz lezzetli şaraplardan satın da alabilirsiniz. Paris’e geldiğinizde tabii ki ünlü Eiffel KulesiSeine Nehri tekne turu, Notre Dame KadetraliMonmarte Ressamlar TepesiLouvre Müzesideneyimleyeceğiniz gezilerdendir. İsteyenler Paris akşamlarını keşfedebilir,Lido Show’da oldukça eğlenceli zaman geçirebilir. Orta Çağ’dan günümüze kalmış, rahibe işi dantel, çikolata ve goblenleriyle ünlü Brugge’yı tura çıkarsınız. Dünyanın en güzel Orta Çağ kasabalarından biri olan Brugge’dabin yıllık kanallar, dar sokaklar, tarihi yapılar vs. görerek rüya gibi bir şehir gezisi gerçekleştirirsiniz. Ayrıca Brugge şehri ünlü yazarların “Ölmeden önce görülmesi gereken 101 yer” kitabına da konu olmuştur. Brüksel’e geldiğinizde de keyifli bir şehir turu yaşarsınız. Anı Tur’dan Benelüks turu için yerinizi ayırtın, en güzel ülkeleri keyifle dolaşmanın tadını çıkarın.

Tarih:

17 Ağustos 2016 Çarşamba

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz