Bodrum Otelleri'nde Erken Rezervasyon

Bodrum Otelleri'nde Erken Rezervasyon

Bodrum  ülkemizde turizm potansiyeli açısından oldukça önemli bir konumdadır. Ege Bölgesi’nde bulunan Muğla’nın bir ilçesi olan Bodrum her yaz yerli ve yabancı birçok turiste kapılarını açmaktadır.
Güzel doğası, tarihi yerleri, turistik mekanları ve denizi ile oldukça dikkat çeken ilçede sayısız gezip görülecek yer vardır. Burada gezerken keşfedeceğiniz her güzelliğin ayrı bir tadı vardır. Bodrum’a geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerler vardır. Bunlardan biri Bodrum’da en çok ilgi çekici tarihi yapılardan biri olan Bodrum Kalesi’dir. 15 yy.’da inşa edilen kale Bodrum’un her yerinden görünmektedir. Oldukça ihtişamlı bir dış görüntüsü olan kalenin içi de bir o kaErken Rezervasyon Bodrum Otelleri dar muhteşemdir. Kalenin içinde Su Altı Arkeoloji Müzesi yer alır. Bu müze Dünya’nın ve Türkiye’nin ilk ve tek su altı müzesi özelliğine sahiptir. Bu müzede Bodrum tarihi ile ilgili kalıntıları görebilir akvaryumun içindeymiş gibi görebilir ve sergiyi gezebilirsiniz. Bu deneyimi yaşayarak oldukça keyifli zaman geçirebilirsiniz. Diğer bir görmeniz gereken yer ise Antik Tiyatro’dur. Burada düzenlenen çeşitli organizasyonları tarihi bir büyü içinde seyretmek ayrı bir atmosfer yaşatacaktır. Oldukça büyük olan mekan 13 bin kişilik kapasiteye sahiptir. Bir başka gezilecek yerler ünlü camilerdir. Bu camiler; Mustafa Cami, Tepecik Cami ve Adliye Cami’dir. Büyüleyici iç ve dış dizayna sahip olan camiler görülmeye değer durumdadır. Tüm bunların dışında Bodrum, plajları ve eğlence mekanlarıyla da oldukça ünlüdür. Masmavi denizi ve herkesin eğlence anlayışına hitap eden mekanları ile unutulmaz bir yaz tatili yaşayabilirsiniz. Vakit kaybetmeden turizm sektöründe 30 yıllık birikimine sahip  Anı Tur güvencesi ve  erken rezervasyon 2016  fırsatları ile  Bodrum otellerinden birini seçin. Böylece tatilinizde doyasıya eğlenirken bütçenizi korumanın da keyfini yaşayın.

Tarih:

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz