İspanya'nın Keyfini Çıkartmaya Ne Dersiniz?

İspanya'nın Keyfini Çıkartmaya Ne Dersiniz?

Anı Tur' un Erken Rezervasyonuyla İspanya'nın Keyfini Çıkartmaya Ne Dersiniz?

Avrupa'daki en renkli şehirlere sahip ülkelerden biri olan İspanya dünyadaki en çok tercih edilen seyahat noktalarından olan bir ülke, tarihi güzelliklere, denize ve eşsiz bir kültürün uyumluluğunu göreceğiniz harika bir kültürel dokuya sahiptir.
Sokaklarında dolaşırken bile çok güzel duygular hissedeceğiniz  Barselona , tarihi yapılar, onlarca müze, birbirinden güzel mimari eserler sizi bekliyor. Şehrin en ünlü isimlerinden Gaudi'nin eserleri La Sagrada Familia, La Pedrera, Parc Güell ve La Casa Batlló gibi yapıları gezebilir, Barri Gòtic adındaki şehir merkezini keşfedebilirsiniz. El Portal de l'Àngel ve La Rambla da  Barcelona şehir turu  için gezilecek yerler listesin ANI Tur' un Erken Rezervasyonuyla İspanya'nın Keyfini Çıkartmaya Ne Dersiniz? de olmalıdır. Anı Tur’ un erken rezervasyon  yurtdışı turları  arasında birçok kültürü bir arada görebileceğiniz  Madrid şehri , İspanya'nın en kozmopolit kentlerinden biri. Kültür ve endüstri merkezi olan şehirde, birçok anıt ve sembol haline gelmiş ikonik yapıları görebileceğiniz bir  Madrid turuna  hazır olun. İspanya'nın en büyük kentlerinden biri olan Valencia'da ister fuarları gezerek ister şehirdeki önemli yapıları ve eserleri inceleyerek isterseniz birbirinden güzel plajları, tarihsel özellikleri ve hareketli sosyal hayatıyla keyifli bir  İspanya turu  yapabilirsiniz.

Tarih:

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz