Kaya Artemis Resort

Kaya Artemis Resort

 Deniz, güneş, kumsal ve Kıbrıs diyorsanız  Kaya Artemis Resort , yerli ve yabancı turistlerin sık tercih ettiği yerlerden biri olarak tercih sıralamanızda ilk sırada yerini alabilir. Kıbrıs Bafra Bölgesi, Magosa’da yer alan Kaya Artemis; havaalanına 75 km, Gazi Magosa’ya 38 km, Lefkoşa’ya 90 km, Girne’ye ise 80 km mesafede yer alıyor. Artemis Tapınağı’nın bir örneği olarak tasarlanan benzersiz mimarisi ve göz alabildiğine uzanan kumsalı ile tesiste; tatil köyü bölümünde 528 standart oda, 48 suit oda;  Artemis bloğunda 84 standart oda, 16 suit oda olmak üzere toplamda 734 bulunuyor. Odalarında verilen hizmetler arasında ise TV, uydu yayını, direkt telefon, mini bar, güvenlik kasası, yangın alarmı, kablosuz internet gibi hizmetler var. 

Otel Detayları

 Dünya lezzetlerini buluşturan restaurantlara sahip Kaya Artemis, ana restaurantının dışında Thalia AlaCarte Restaurant, Sirius Ala carte Restaurant, Sparta Lobby Bar, Festa Havuz Bar, Daphe Sahil Bar gibi alternatif lezzetler sunan restauarantlara da sahip. Kaya Artemis her yaştan insan için eğlence aktiviteleri sunuyor. 1200 kişilik amfi tiyatro showları, kabareleri revüler; plajda sabah jimnastiği, step; kongre merkezinde ünlü sanatçlıların konserleri ve havuzlarda düzenlenen özel oyunları ve aktiviteleri ile tüm misafirlerin eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyor. Bu yaz tatilinizi Kıbrıs Magosa’da gerçekleştirmek istiyorsanız Kaya Artemis Resorteğlenceli dolu dğnyasıyla misafirlerini bekliyor. güleryüzlü ve samimi personeli ile misafirlerinin keyifli zamanlar geçirmesine özen gösteren hizmet kalitesi ile Kaya Artemis Resortbu yaz Kıbrıs tatiliniz için en uygun adreslerden biri.

Tarih:

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz