Kayak Otellerinde Tatil Keyfi

Kayak Otellerinde Tatil Keyfi

Kayak otelleri , kayak merkezlerinin bulunduğu bölgelerde yer alan ve kış tatili için gelen tatilcilere üstün hizmet kalitesi sunmayı amaçlayan otellerdir. Kayak otellerinde konforunuz için gerekli tüm ayrıntılar düşünülür, kayak pisti dışındaki zamanınızı da oldukça keyifli geçirmeniz sağlanır. Kayak Otelleri, sıklıkla tercih edilen kayak merkezleri arasında yer alır. Kayak tatili  Uludağ Kartalkaya Kartepe Erciyes  ve  Palandöken’deki kayak otellerinde  tatilin keyfini sürebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz 3 kayak otelleri;   

 

 

 

Karinna Hotel Convention & Spa  : Türkiye’nin en popüler kayak merkezi Uludağ’ın zirvesinde İkinci Oteller Bölgesi’nde bulunan Karinna Hotel Convention&Spaseçkin mimarisi ve üstün hizmet anlayışıyla kayak ve snowboard tutkunlarına bir kış tatili rüyası yaşatıyor.Direk kayağa çıkılabilmekte olup 5450 metrekarelik 5 adet Teleski ve 2 adet Telesiyej ile 9000 metre uzunluğunda ki pistler ile hizmet vermektedir.   

 

 

Grand Yazıcı Uludağ Otel  : Tesis Uludağ 1.Oteller Bölgesinde bulunmaktadır. Lift çıkışları ücretli olup, Tesis ücretli olarak sunulan Tek Kart sistemine dahildir. 

 

 

 

  Sway Hotels Palandöken : Sway Hotels, Türkiye’nin en güzel doğal kayak pistlerine sahip olan Erzurum Palandöken’de konfor, adrenalin ve eğlence tutkunlarını zirvede buluşturuyor. Özel karlandırma sistemi ve ışıklandırılmış pistleri sayesinde Aralık’ta başlayıp Mart sonuna kadar her gün 08:00 - 20:00 arasında kayak keyfi sunmaya devam ediyor. Sway Hotels'in bünyesindeki Sway Spa Merkezi, Uzakdoğulu ekibiyle misafirlerine yenilenme ve dinlenme fırsatı sağlıyor.  

Tarih:

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz