Kültür Turu ile Yeni Anılar…

Kültür Turu ile Yeni Anılar…

Kültür Turu ile Yeni Anılar…

Kış tatilinde yeni yerler keşfedip ülkemizin güzelliklerine tanık olacağınız  kültür turları na davet ediyoruz desek ne dersiniz?
Türkiye’nin birçok bölgesine ekonomik ve konforlu bir şekilde seyahat gerçekleştirebilir, gideceğiniz bölgedeki en kaliteli otellerde konaklayarak, uçaklı ulaşım kolaylığı ve zengin tur programıyla inanılmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. Karadeniz, Kapadokya, Abant, Yedigöller,  Şebi-Arus  ve diğer tüm tur seçenekleriyle, birden çok turumuzda "kesin haraketli" sözü sayesinde unutulmaz tatil deneyimini hafızanıza kazıyabilirsiniz. Keşfetmekten hoşlanacağınız ya da tatilinizi geçirmek istediğiniz özelliklere göre seçimKültür Turu ile Yeni Anılar…  yapabilirsiniz. Kapadokya’nın doğal güzellikleri olan Peribacaları, Abant Göl’ünün huzur verici sakinliği, Şeb-i Arus turu ile vuslata  tanık olacağınız, Pamukkale’nin yine doğal güzelliği olan travertenleri sizleri beklemektedir. Keşfettiğiniz her bölge ayrı özellikleriyle hafızalarınızda unutulmaz anılar eklerken, çektiğiniz her fotoğraf karesi turunuzun her detayını size anımsatarak yüzünüzü gülümsetecek.  Anı Tur  kültür turlarını oluşturulurken tüm konfor ve rahatınızı düşünmüştür. Erken rezervasyon kapsamında yaptırmış olacağınız rezervasyonlarınızda en iyi fiyat garantisi ile hem yüzünüzü hem de cebinizi güldürecektir.

Tarih:

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz