Maxima Paradise Resort

Maxima Paradise Resort

4   Ege’nin şirin kasabalarından birinde bulunan   Maxima Paradise Resort ’ün denize sıfır konumu, kendine özel 200 metrelik kum plajı ve Özdere’nin 40 km uzunluğundaki sahil şeridinde masmavi bir tatil ile buluşmaya hazır olun. Tesis şehir merkezine 4 km, İzmir Havaalanına 48 km, Kuşadası’na 35 km ve Efes Antik Kenti’ne 25 km uzaklıkta olup her yere ulaşım kolaylığı bulunuyor.  2009 yılından beri güler yüzlü personeli ile eşsiz bir tatil deneyimi sunan tesis  2013 yılında tamamen yenilendi.  Maxima Paradise Resort ; 92 standar oda, 21 geniş ranzalı oda, 102 aile odası, 18 büyük aile odası ve 17 Penthouse olmak üzere toplam 250 odası ile hizmet vermektedir. Tatilde sınırsız eğlence için her şeyin düşünüldüğü tesiste spor salonu, Türk hamamı, sauna, mini golf, çocuk kulübü gibi hizmetler ücretsiz sunuluyor. SPA ve güzellik merkezi ile tatiliniz süresince yenilenin, bedeninizi ve ruhunuzu şımartın.2

Keyifli oyun alanları ile çocuklarınız eğlenceye doysun.

3

Havuzdan denize uzanan keyifli bir tatil sizi bekliyor.

1

Maxima Paradise Resort ’ün konforlu odalarında tatil keyfini ikiye katlayın.

 

Özdere

Özdere mevkiinde bulunan sahil ve koy şeridinin uzunluğu 40 km olup, girintili çıkıntılı sahil yapısı ise bir çok koy oluşuturmuş. Bölge, tertemiz bir denize ve kaliteli bir sahil kumuna sahip olmasıyla ünlü. Özdere yakın bölgede konaklayan yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çektiği için bölgeye yat turları düzenleniyor.5  

Özderede neler yapılır?

  • Özdere’de denize girilecek irili ufaklı bir çok koy bulunmaktadır. En bilinen koyu Ahmetbeyli.
  • Yöresel yemeklerin tadına varın. Topalak, keşkek, kulak çorbası gibi bir çok Özdere’ye özgü yemeklerin tadına bakabilirisiniz.
  • Sualtı sporları ile ilgileniyorsanız bir de Özdere’nin pırıl pırıl sularına dalın.
  • Ormanda kısa bir yürüyüşe çıkarak Özdere’nin tertemiz havasını soluyun.
  • Yakın bölgedeki turistik ve tarihi yerleri ziyaret edin. Kuşadası ve Efes Antik Kenti’ni görme fırsatı yakalayabilirisiniz.

6   Huzur dolu bir tatil arayanların gözde tatil bölgesinde siz de tatil yapmak istiyorsanız, erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanarak  Maxima Paradise Resort ’te yerinizi ayırtın.

Tarih:

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz