Uçuran Kampanya ile Gidebileceğiniz 10 Avrupa Şehri

Uçuran Kampanya ile Gidebileceğiniz 10 Avrupa Şehri

09 Mart 2016 – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında   Anı Tur’dan tek işlemde belirli  yurt içi otelleri mizden  2000 TL ve üzeri  rezervasyon  hizmeti satın alan herkes çekiliş, kura olmadan Avrupa’nın en güzel noktalarından birine, ekonomi sınıfında tek kişilik gidiş – dönüş uçuş bileti kazanıyor! Peki bu kampanya ile nerelere gidebilirsiniz?

Avrupa’nın en enerjik şehri;  Amsterdam

Amsterdam ’ın ister dünyaca ünlü kanallarında gezintiye çıkın, ister eğlenceli gece hayatının tadını çıkarın bilin ki burası Avrupa’nın en enerjik şehri. Müzeler, sokaklar, köprüler ve evler tek tek tüm gününüzü ayırabileceğiniz kadar kadar ilginç ve güzeller..

Macarista’nın başkenti;  Budapeşte

Buda ve Peşte şehirlerinin birleşmesinden oluşan  Budapeşte  dünyanın en çok turist çeken şehirlerinden biri. Tarihsel yapısı ve doğa güzellikleriyle romantik bir tur yapmak isteyenlerin ise uğrak noktası! Budapeşte’ye gidince yapılacak en güzel aktivitelerden biri de tabii ki Tuna Nehri’nde tekne turu..

Aşkın şehri;  Paris

Biraz sanat, biraz tarih, biraz da aşk.. Avrupa’nın en romantik şehri olarak bilen  Paris ’i gezemen bir siz kaldıysanız  yurt içi otelleri mizden bir an önce  rezervasyon  yaptırıp uçuş biletinizi alın! Filmlere, şarkılara, şiirlere konu olan bu şehri gezerken, şehrin simgesi haline gelen  Eiffel Kulesi ’nin önünde fotoğraf çekmeden Paris’ten ayrılmayın..

Birleşik Krallıkların başkenti;  Londra

Kırmızı telefon klubeleri, at üstünde gezen polisleri ve dünyaca ünlü mimari yapılarıyla Londra gerçekten harika bir şehir. Eğer  Londra ’ya gidip şehrin dört bir yanını bir günde gezmeyi planlıyorsanız şimdiden bu fikirden vazgeçin. Çünkü bir müzeyi bile gezmeniz yaklaşık bir gününüzü alabiliyor. Farklı etnik kökenden yüzlerce insana ev sahipliği yapan  Londra ’yı gezerken eminiz ki çok heyecanlanacaksınız!

Müzik, tarih ve sanat;  Viyana

18. ve  19. Yüzyılın en görkemli şehirlerinden Viyana’ya aşık olmamak elde değil.. Müzikte Mozart ve Schubert, resimde ise Klimt ve Brüegel gibi usta sanatçılara ev sahipliği yapan  Viyana ’nın her yanından adeta sanat fışkıyor. Size de bu keyif dolu şehrin tadını çıkarmak kalıyor.. 

Sanat, tarih ve aşk dolu bir şehir;  Roma

Hangi sokağına girerseniz tarihi bir yapıya denk geleceğiniz , tarihini tam anlamıyla koruyan bir şehir.   Kolezyum,  Trevi Çeşmesi, Pantheon  ve  Vatikan ’da gezerken şehrin tarihi dokusunu içinizde hissedeceksiniz..

Moda’nın başkenti;  Milano

Hem tatil hem alışveriş yapabileceğiniz, dinamik sokaklarında kendinizi kaybedeceğiniz bir şehir  Milano . Kentte iç dekorasyonuyla etkileyen restoranlarda, italyan lezzetleri mutlaka deneyin!

Rengarenk sokaklarıyla;  Berlin

Berlin , görülebilecek güzelliklerin çeşitliliği, zengin kültürel hayatı ile  sizi etkisi altına alacak. Avrupa’nın sanat ve kültür merkezi olarak anılan şehrin,bohem atmosferini sonuna kadar yaşayın! 

Tarih dolu bir şehir;  Atina

İyi yemek yemeyi önemseyen, Akdeniz kültürünü sevenler için gerçek bir rüya şehri...

Atina ’nın etkileyici dar, tarihi sokaklarında kaybolmayı unutmayın!

 

Kampanyanın geçerli olduğu  yurtiçi otelleri mizi incelemek için  tıklayın.

Tarih:

Kategoriler:

Etiketler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz