Yılbaşı Anı Tur ile Bir Başka Güzel

Yılbaşı Anı Tur ile Bir Başka Güzel

Anı Tur yılbaşı misafirlerine hayal ettikleri geri sayımı yaşatmak için yurt içi, ve yurt dışı turlarında uygun seçeneklerini hazırladı.  Yurt içi  tatili seçenekleri için Uludağ, Kartalkaya, Palandöken, Antalya ve Kıbrıs en çok tercih edilen destinasyonlar arasında.  Yurt dışında  ise Midilli, Venedik, Floransa, Barselona, Viyana, Amsterdam, Roma, Rodos, Yunanistan, Bulgaristan, Dubai, Kuzey Balkanlar yer alan destinasyonlardır.

Yurt içi tatil fırsatları her hayale uygun bir tercih yapmak mümkün. Kışın tadını Uludağ, Kartalkaya, Palandöken’de gündüzleri kayak ve snowboard yaparak çıkarabilir,  geceleri ise kar manzarasına karşı şömine başında sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirebilirsin. Avrupa’da masalsı bir yılbaşı atmosferi için Barselona, Yılbaşı Anı Tur ile Bir Başka Güzel Roma, Viyana ve Amsterdam turlarını tercih edebilir; renk ve ışık şenliğinde yılbaşı coşkusunu doyasıya yaşayabilirsiniz. Aşk şehri Roma’da, Aşk Çeşmesi önünde geri sayım yaparak yeni yılı karşılayabilir, Londra'da tüm heyecanı ile havai fişek gösterileri, eğlenceli sokak partileri ve keyifli bot turları ile yeni yıla merhaba diyebilirsiniz. Vize problem olmadan Balkanların eşsiz güzelliklerini yerinde yaşamak isteyen turistler, Arnavutluk, Makedonya, Bosna Hersek ve Sırbistan gibi Balkan ülkeleri için şimdiden rezervasyon yaptırmaya başladılar. Anı Tur  yılbaşı fırsatları  ile erkenden rezervasyonunu yaptır unutulmaz bir yılbaşı tatili geçir.

Tarih:

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz