Yılbaşı Programları 2016

Yılbaşı Programları 2016

Yılbaşı programları ile renklenecek olan 2016'ya sayılı günler kala yeni yıl aktiviteleri içerisinde neler sizin için araştırdık.

Yeni yıla girmeye az bir süre kalmışken yılbaşı programları çok önceden yapıldı bile. Özellikle hem tatil hem de eğlence bir arada olsun diyenlerin tercihi arasında yer alan termal bölge otelleri , kayak otelleri ve Kıbrıs otelleri bu yılbaşında da oldukça hareketli bir yeni yıl geçirecek. Özellikle yeni yıla ünlü isimlerin sahnesi eşliğinde girmek isteyenleri keyif dolu dakikalar bekliyor. Emel Sayın'dan,Turgay Başyayla'ya, Bora Gencer'den,Sıla'ya oldukça güçlü isimlerin yer alacağı yılbaşı programları yeni yıla bir kaç gün kalmasına rağmen yoğun talep görmeye devam ediyor. Eğer yeni yıl için planınız yoksa geç kalmış sayılmazsınız  hem tatil hem hem de yeni yıl coşkusunu bir arada karşılayabilirsiniz.  Termal otelleri tercih ederseniz etrafından doğal ortamdan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda kış otellerinde kayak ve kar sporlarına katılabilirsiniz. Yaz mevsiminin bitmek tükenmek bilmediği Kıbrıs'da ise hem yeni yıl heyecanını yaşayıp hem de bahardan kalma bir hava eşliğinde tatilin tadını çıkarma imkanı bulabilirsiniz. Yeni yıl tatilinin 3  gün olması sebebi ile yalnızca belirli otelleri değil tur alternatiflerini de değerlendirme imkanı bulmanız mümkün. Bu yıl hangi ünlü hangi otelde merak edenler için Sibel Can bu yıl Nuhun Gemisi Deluxe / Magosa 'da sahne alacak Kıbrıs'dan vazgeçemeyenler için iyi bir alternatif olarak değerlendirilebilir. Yılbaşı Programları dahilinde Kıbrıs'da sahne alan ünlü isimlerden biri de Ebru Gündeş, eğer bir Ebru gündeş hayranı iseniz muhteşem sesi ve sahnesi ile yeni yılda tercih edilecek oteller arasında  Kaya Artemis Resort 'a yer verebilirsiniz. Termal ve kayak otelleri de bu yılbaşında oldukça renkli isimlere ev sahipliği yapıyor. Zeynep Özyılmazel Grand Yazıcı Uludağ Otel'de, Coşkun Sabah Antakya Ottoman Palace Thermal Resort Spa 'da Turgay Başyayla İkbal Thermall hotel 'de sahne alıyor olacak. eğlencenin üst noktalarda yaşanacağı yılbaşı programları için alternatifler oldukça fazla eğer yeni yıla bu şekilde girmek her yıl yaptığınız bir aktivite ise o halde yılbaşı turları ile farklı bir deneyim de yaşayabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı pek çok tur seçeneği ile yeni yılınız reklenirken farklı ülkelerde yılbaşı coşkusuna eşlik etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tarih:

Kategoriler:

Etiketler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz