Yoğun Hayat Koşuşturmasına Mola: Yakın Bölge Otelleri

Yoğun Hayat Koşuşturmasına Mola: Yakın Bölge Otelleri

Yoğun iş temposundan veya günlük hayat koşuşturmasından biraz da olsa uzaklaşmak istediğinizi duyar gibiyiz. O zaman size Anı Tur  yakın bölge otelleri ni öneririz, hem yakın bölgede hem de keyifli  ucuz tatil  imkânı sunuyoruz.
Şehir hayatının koşturmasını, stresi bir kenara bırakıp arınacağınız tatilinizin tadını çıkararak ruhunuzu da dinlendirebileceksiniz. SPA ve Termal seçenekli oteller ile  ucuz tatilin  tadına doyamayacaksınız. Sizler için seçtiğimiz 3 yakın bölge otelleri; 
 
 
 
  Büyük Abant Otel : Tertemiz havası, yeşil doğası ve inanılmaz güzellikteki manzarasıyla Ankara, İstanbul ve Bolu’ya ulaşımı en kolay ve en yakın doğa merkezi olan Abant’ın muhteşem görüntüsü hem ruhunuzu hem bedeninizi dinlendirecektir. 
 
 
 
 
 
  Gazelle Resort & Spa Hotel : İş yaşamınızın stresinden kurtulmak, şehrin kalabalığından koşuşturmasından uzaklaşmak, sağlığınıza ve güzelliğinize hak ettiği önemi gösterirken doğanın içinde rahatlamak artık çok zor değil Bolu'nun Karacasu beldesinde 150 dönümlük bir meşe ormanının içinde yer alan Gazelle Resort & Spa tesisinde konaklayabilirsiniz. 
 
 
 
  Richmond Nua Wellness SPA : Türkiye'nin ilk ve tek “Destinasyon Spa”sı Richmond Nua, sudan gelen sağlığı orman ve göl manzarasının kesiştiği Sapanca'da, beş duyunun sınırlarını zorlayan bir zenginlik ile buluşturuyor.

Tarih:

Kategoriler:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.

Yorumlar
Bu İçeriğe Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz