Haritada İncele

Assos Nazlıhan Hotel Çanakkale OtelleriAssos Nazlıhan Hotel Çanakkale OtelleriAssos Nazlıhan Hotel Çanakkale OtelleriAssos Nazlıhan Hotel Çanakkale OtelleriAssos Nazlıhan Hotel Çanakkale OtelleriAssos Nazlıhan Hotel Çanakkale Otelleri
 • Yarım Pansiyon
 • 0-3 Yaş Ücretsiz
 • Kredi kartına 9 Taksit

  83 Puan

  KAPAT

  SATIN AL
  Assos Nazlıhan Spa Hotel Çanakkale OtelleriAssos Nazlıhan Spa Hotel Çanakkale OtelleriAssos Nazlıhan Spa Hotel Çanakkale OtelleriAssos Nazlıhan Spa Hotel Çanakkale OtelleriAssos Nazlıhan Spa Hotel Çanakkale OtelleriAssos Nazlıhan Spa Hotel Çanakkale Otelleri
  • Yarım Pansiyon, Oda Kahvaltı
  • Kredi kartına 9 Taksit

   63 Puan

   KAPAT

   SATIN AL
   Assos Behram Hotel Çanakkale OtelleriAssos Behram Hotel Çanakkale OtelleriAssos Behram Hotel Çanakkale OtelleriAssos Behram Hotel Çanakkale OtelleriAssos Behram Hotel Çanakkale OtelleriAssos Behram Hotel Çanakkale Otelleri

   Assos Behram Hotel

   Assos - Behramkale

   • Oda Kahvaltı
   • 0-6 Yaş Ücretsiz
   • Kredi kartına 9 Taksit

    87 Puan

    KAPAT

    SATIN AL

     88 Puan

     KAPAT

     SATIN AL

     Çanakkale Tatili

      

     Çanakkale OtelleriÇanakkale, büyük bir tarihin en önemli sahnelerine tanıklık etmiş bir şehir… Müzeler, anıtlar, abideler ile dolan Çanakkale’de daha önce hiç duymadığınız gez noktaları da çıkarır karşınıza.

      

     Bu güzel şehirde sadece tarih yok üstelik. Onu eşsiz yapan bir diğer özelliği ise Kuzey Ege kıyısında benzersiz koy ve adalarıyla sakinlik ve huzur arayanlara hitap eden bir tatil bölgesi olmasıdır.

      

     Çanakkale otelleri, şehrin merkezi başta olmak üzere hemen hemen her beldesinde bulunuyor. Özellikle Bozcaada otelleri, Assos otelleri tatil için; Gelibolu Otelleri ise tarihi bir gezi için tercih edilir. Çanakkale otelleri 3, 4, 5 yıldızlı konaklama tesisleri başta olmak üzere butik otel ve pansiyon tipi tesislerden oluşur.

      

     Erken rezervasyon döneminden yararlanarak Çanakkale otellerinde ekonomik fiyatlarla güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

      

     Çanakkale’de Görülecek Yerler

     Gelibolu Yarımadası: Tarihin en büyük savaşlarından birinin yaşandığı Gelibolu Yarımadası, 33.000 hektarlık bir alana sahiptir. Yarımadayı gezmek için kesinlikle bir günden fazla bir zaman ayırmalısınız. Anafartalar, Conk Bayırı, Arıburnu, Seddülbahir, Soğanlıdere, Suvla, Yassıtepe, Çatlaktepe, Behramlı, kilitbahir, Büyükanafarta, Küçükanafarta ve daha pek çok noktasında şehitler anıtı bulunuyor. Özellikle Çanakkale Şehitler Abidesi, en çok ziyaret edilen bölge. Gittiğiniz her yerde, her köyde bir müze gezmek de mümkün.

     Truva: Çanakkale gezilecek yerler denildiğinde akla ilk gelen noktalar arasındaki Truva Antik Kenti, Paris ve Helen’in büyük aşkı uğruna yaşanan bir savaşa ev sahipliği yapmıştır. Yapılan araştırmalarda şehrin 9 katmana sahip oluğu ve 3000 yıldan fazladır kesintisiz yaşam alanı olmuştur. Truva Antik Kenti’ni gezerken bölümlerin önünde duran açıklamaları mutlaka okuyun ve bulunduğu bölümler hakkında kısa bilgiler edinin. Antik kent gezinizi Truva atının önünde bir fotoğraf çekerek sonlandırabilirsiniz.

     Bozcaada: Çanakkale’de tatil denildiğinde akla ilk gelen yerlerdendir Bozcaada. Eski Rum evleri, buram buram tarih kokan sokakları ve benzersiz, pırıl pırıl deniziyle tatilde dinlenmek isteyenlerin ilk adreslerinden biri. Bozcaada’da yapılacak en güzel aktivite ise dalış turuna katılmaktır. Çanakkale il merkezine yaklaşık 111 kilometre uzaklıkta yer alır.

     Assos: Bir antik yerleşim alanı olan Assos, günümüzde taş evlerden oluşan butik otelleri, tarihi kalıntıları, sakın denizi ve göz alıcı manzaralarıyla yaz sezonunda tatil için sık sık tercih edilir. Özellikle sakin bir tatil istiyorsanız Assos tam size göre.

      

     Çanakkale’de Yapmadan Dönme

     - Tertemiz plajlarda denizin tadını çıkarmadan,

     - Aynalı Çarşı’yı görmeden,

     - Gökçeada’da veya Bozcaada’da dalış yapmadan,

     - Güzelyalı’da rüzgar sörfü yapmadan,

     - Sardalya balığı ve peynir helvası yemeden Çanakkale’den ayrılmayın.

     * Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

     Hemen ara, tatilini planlayalım

     Anı Tur Online Satış Temsilcisi