Haritada İncele

Aurum Moon Resort Didim OtelleriAurum Moon Resort Didim OtelleriAurum Moon Resort Didim OtelleriAurum Moon Resort Didim OtelleriAurum Moon Resort Didim Otelleri

Aurum Moon Resort

Didim - Yeşilkent

  75 Puan

  KAPAT

  SATIN AL

   88 Puan

   KAPAT

   SATIN AL
   Tuntaş Beach Hotel Didim OtelleriTuntaş Beach Hotel Didim OtelleriTuntaş Beach Hotel Didim OtelleriTuntaş Beach Hotel Didim OtelleriTuntaş Beach Hotel Didim OtelleriTuntaş Beach Hotel Didim Otelleri

   Tuntaş Beach Hotel

   Didim - Altınkum

   • Her Şey Dahil, Yarım Pansiyon

    68 Puan

    KAPAT

    SATIN AL
    Orion Hotel Didim OtelleriOrion Hotel Didim OtelleriOrion Hotel Didim OtelleriOrion Hotel Didim OtelleriOrion Hotel Didim OtelleriOrion Hotel Didim Otelleri

    Orion Hotel

    Didim - Altınkum

    • Yarım Pansiyon

     79 Puan

     KAPAT

     SATIN AL

     Didim Tatili

      

     Didim Otelleri

     Didim, Aydın ile merkezine yaklaşık 166 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Güllük Körfezi, Akbük Koyu ve Bafa Gölü ile komşudur.

      

     Didim Erken Rezervasyon Otelleri dönemi yerinizi ayırtmak için sayfamızdaki Didim otel fiyatlarını inceleyebilir, Didim’in doğasında güzel bir tatile ilk adımı atabilirsiniz.

      

     Didim’de Gezilecek Doğal Güzellikler

     Didim Plajları: Tatilinizi Didim otellerinde geçirecekseniz eğer, denize girmek için Altunkum Plajı’nı, Akbük Plajı’nı ve Manastır Koyu Plajı’nı tercih edebilirsiniz.

     Bafa Gölü Milli Parkı: Didim’den yapacağınız yarım saatlik bir yolculukla Bafa Gölü’ne ulaşabilir, birkaç saatinizi gölün çevresinde gezintiye çıkarak ve bol bol fotoğraf çekerek geçirebilirsiniz. Sit alanı olarak koruma altına alınan milli park hem doğal güzellikleri hem de tarihi değerleriyle yıl içerisinde sayısız turiste ev sahipliği yapıyor.

     Saplı Ada: Didim’den Saplı Ada’ya ulaşım oldukça kolay. Limana uzanan bir kaşık görünümündeki Saplı Ada, M.Ö. 1500’lü yıllarda Ege Denizi’nde yaşanan bir patlama sonucu etrafa saçılan küllerin birikmesiyle meydana gelmiş. Hem ilginç yapısı hem de tertemiz denizi ile Didim gezilecek yerler listelerinde yerini almalı diyoruz.

      

     Didim’de Gezilecek Tarihi Yerler

     Apollon Tapınağı: Artemis’in ikiz kardeşi, ışığın ve sanatın tanrısı Apollon adına inşa edilen tapınağı Didim tatilinizde mutlaka ziyaret edin.

      

     Didim’de Yapmadan Dönme

     Didim otellerinde konaklayarak;

     - Didim plajlarında denizin tadını çıkarmadan, su sporları aktivitelerine katılmadan,

     - Alışveriş turuna çıkmadan, bölgenin ünlü ürünlerinden evinize götürmeden,

     - Kasım ayında Didim’de olacaksanız eğer, Didim Zeytin Festivali’ne katılmadan,

     - Milet Tiyatrosu’nu görmeden,

     - Turunç reçeli ve zeytinin tadına bakmadan Didim’den ayrılmayın.

     * Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

     Hemen ara, tatilini planlayalım

     Anı Tur Online Satış Temsilcisi