Otel Akçakoca Düzce Otelleri | Anı Tur
  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL
Akçakoca Poyraz Otel  Düzce Otelleri | Anı Tur
  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL
Sky Tower Hotel Düzce Otelleri | Anı Tur

Sky Tower Hotel

Akçakoca - Düzce

  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL
Fenerbahçe Topuk Yaylası Resort & Sport Düzce Otelleri | Anı Tur
  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL
Gösterişli Otel Düzce Otelleri | Anı Tur

Gösterişli Otel

Merkez - Düzce

  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL

Düzce Tatili 

Doğa ile başbaşa kalacağınız kısa bir tatil planı varsa aklınızda, Düzce’nin yemyeşil noktalarını değerlendirebilirsiniz.

 

Düzce’de apart otel, butik otel ve 2, 3, 4 yıldızlı oteller hizmet vermektedir. Sayfamızda yer alan Düzce otel fiyatlarını inceleyerek size en uygun otelde rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir, dinlendirici bir tatil geçirebilirsiniz.

 

Düzce’de Görülecek Yerler

Kurugöl Kanyonu: Akçakoca ilçesinde yer alan Kurugöl Kanyonu, aynı ismi taşıdığı Kurugöl Köyü’nde bulunmaktadır. Şehir merkezine yaklaşık 14 kilometre uzaklıkta yer alır. Doğa yürüyüşleri için tercih edilir.

Güzeldere ve Aydınpınar Şelaleleri: Zengin bir doğaya sahip olan Düzce’de görülmesi gereken ilk şelaleler, Aydınpınar ve Güzeldere şelaleleri. Aydın Pınar Şelalesi, Merkez ilçeye bağlı Aydınpınar Köyü’nde bulunuyor. Arka arkaya dökülen beş şelale kümesinden oluşuyor. Aynı zamanda orta zorluktaki yürüyüş parkurları vardır. Güzeldere Şelalesi ise il merkezine 28 kilometre uzaklıktadur. Gölyaka’ya bağlı Güzeldere Köyü’nde bulunur. Şelale, kendini 130 metreden bırakmaktadır.

Fakıllı Mağarası: Galerileri, sarkıtları ve dikitleri ile Düzce’nin doğasına eşlik eden bir mağaradır. Akçakoca ilçesine sadece 8 kilometre uzaklıkta kalır. Özellikle astım hastalarına iyi geldiği bilinen Fakıllı Mağarası, turistik ziyaretlere açıktır.

Pürenli Yaylası: Hem yürüyüşler için hem de kamp için Düzce’nin en ideal noktalarından biridir. 1500 metre yüksekliğindeki Pürenli Yaylası’nda bir göl ve bir çeşme dışında pek bir şey bulmak mümkün değil. Yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirmeniz tavsiyedir. Gölün çevresinde ise kamp yaparak bir-iki gün doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Yayla, Gölyaka’ya yaklaşık 24 kilometre uzaklıktadır.

Konuralp Müzesi: Konuralp beldesinde bulunan ve aynı ismi taşıyan müze, Düzce’de çıkarılmış tarihi eserlere ev sahipliği yapıyor. 1994 yılında açılmış olup; 1000’den fazla arkeolojik, 400’den fazla etnografik esere sahiptir.

 

Düzce’de Yapmadan Dönme

- Melen Çayı’nda rafting yapmadan,

- Efteni Gölü’nün zengin ekolojisini yakından görmeden,

- Kara lahana yemeğinin ve mısır ekmeğinin tadına bakmadan,

- Fındık ve tütün kolonyası almadan Düzce’den ayrılmayın.

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi