Bodrum Erken Rezervasyon

Bodrum Erken Rezervasyon

Dünyaca tanınan antik çağlardaki adı Halikarnas olan Bodrum; Muğla'ya bağlı 135.000 nüfuslu, B odrum otelleri ve tatil köyleri ile turizm merkezidir. Dünyanın yedi harikasından Mausoleum, Halikarnas şehrinde inşa edilmiştir.

Zamanla yıkılan yapının mermerleri Bodrum Kalesi 'nin yapımında kullanılmıştır. Doğu Akdeniz'in ayakta kalan en sağlam kalesi bugün dünyanın en büyük ikinci su altı arkeoloji müzesi olarak hizmet vermektedir.

bodrum erken rezervasyon

Bodrum Tarihi Yerler ve Eserler: Bodrum Kalesi, Su Altı Arkeoloji Müzesi, Antik Tiyatro, Myndos Kapısı, Mozole, Yel Değirmenleri, Osmanlı Tersanesi, Zeki Müren Sanat Müzesi, Venedik Kalesi, Hüseyin Burnu Feneri, Bargilya Antik Kenti, Fener Plajı, Bodrum Yarımadası, İasos Antik Kenti, Bodrum Antik Tiyatro, koylar, plajlar, Madnasa Antik Kenti, Akvaryum Koyu, Apostol Kilisesi, Halikarnas Mozolesi, Pedasa Antik Kenti. Bodrum İklim, Konum, Ulaşım: Ege, Akdeniz iklimlerinin sentezinden oluşan, mikroklima özelliği taşıyan, yaz aylarında sıfır, kış aylarında çok az nem olan Bodrum; Muğla'nın batı köşesinde yer alır. Şehre uzaklığı 32 km olan Milas Bodrum Havalimanı üzerinden sağlanır. Ayrıca üç büyük marina ve kruvaziyer yanaşma iskelesi de mevcuttur. Karayolu ile ulaşım Milas yolu üzerinden çift şeritli olarak sağlanır.

bodrum tatil

"Erken kalkan yol alır." diye bir özdeyiş vardır. Tatil gününüzün sizin olması için gününüze sabah erkenden uyanarak başlayın. Aylar öncesinden erken rezervasyon Bodrum tatili nizi aldınız! Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte ne kadar güzel bir tatil yaşayacağınızın hayallerini kurdunuz! Bazen tatilde her şeyi yapmak istersiniz de bir kısmını yapamazsınız. Güneşin doğuşunu izleyerek uyandığınız da muhteşem Ege mutfağının eşsiz lezzetlerinden iyi bir kahvaltı yaparak Bodrum tatilinizi dolu dolu yaşayabilirsiniz.

bodrum erken rezervasyon otelleri

Öğle ve akşam yemekleri için acıkın ki, Bodrum sofrasının vazgeçilmez tatları; mandalina reçeli, mandalinalı dondurma, çıtır patates kızartması üzerine yoğurt katılı bonfile dilimli çökertmesi, sünger pizzası, inciri, midyesi, mezeleri ve mantısından oluşan doyumsuz lezzetlerini tadabilesiniz!

bodrum da yaz

KOLAYLIĞI SEÇİN!

Bodrum otelleri ve tatil köylerinde konaklama tercihiniz yaz aylarından yana ise hep hayalini kurduğunuz beklentilerinizi karşılayan konaklama seçenekleri Bodrum'da fazlasıyla mevcut. Mekanlar ne kadar geniş ve ferah olursa alacağınız keyif de o kadar fazla olur. Şimdi bize kulak verin, kolaylığı seçin! Güzel bir ortamda konaklamayı hızlı ve kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Size kendinizi özgür hissedeceğiniz, enerjik, hareketli, neşeli, keyifli bir Bodrum tatili yaşatalım. Yaşayacağınız güzel anıların tatil planlarına danışmanlık ederken, bölge ile ilgili tüm bilgilere sahip olmanızı sağlıyoruz. Hem yapacağınız tatilin kalitesi ve prestiji hem de sağladığımız tatil ağı, tatilini farklı yerlerde yaşamak isteyenler için büyük bir artı.


Bodrum erken rezervasyon otellerini görmek için tıklayın

Tarih:

YAZAR HAKKINDA
Anı Tur

Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneğini, Türkiye'nin ve Dünyanın farklı noktalarına düzenlenen heyecan verici turları 30 yıllık tecrübe ile siz tatil severlere sunar.