Haritada İncele

D-Resort Göcek Fethiye OtelleriD-Resort Göcek Fethiye OtelleriD-Resort Göcek Fethiye OtelleriD-Resort Göcek Fethiye OtelleriD-Resort Göcek Fethiye OtelleriD-Resort Göcek Fethiye Otelleri

D-Resort Göcek

Muğla - Fethiye - Göçek

 • Oda Kahvaltı
 • 0-9 Yaş Ücretsiz
 • Kredi kartına 9 Taksit

  KAPAT

  SATIN AL

   81 Puan

   KAPAT

   SATIN AL
   Telmessos Hotel Fethiye OtelleriTelmessos Hotel Fethiye OtelleriTelmessos Hotel Fethiye OtelleriTelmessos Hotel Fethiye OtelleriTelmessos Hotel Fethiye Otelleri

   Telmessos Hotel

   Fethiye - Hisarönü

   • Her Şey Dahil

    84 Puan

    KAPAT

    SATIN AL

     88 Puan

     KAPAT

     SATIN AL
     • Otel Özeti

     KAPAT

     SATIN AL
     Garcia Resort & Spa Fethiye OtelleriGarcia Resort & Spa Fethiye OtelleriGarcia Resort & Spa Fethiye OtelleriGarcia Resort & Spa Fethiye OtelleriGarcia Resort & Spa Fethiye OtelleriGarcia Resort & Spa Fethiye Otelleri

     Garcia Resort & Spa

     Fethiye - Ölüdeniz

     • Ultra Her Şey Dahil

      84 Puan

      KAPAT

      SATIN AL
      Akdeniz Beach Otel Fethiye OtelleriAkdeniz Beach Otel Fethiye OtelleriAkdeniz Beach Otel Fethiye OtelleriAkdeniz Beach Otel Fethiye OtelleriAkdeniz Beach Otel Fethiye OtelleriAkdeniz Beach Otel Fethiye Otelleri

      Akdeniz Beach Otel

      Fethiye - Ölüdeniz

      • Her Şey Dahil, Oda Kahvaltı

       71 Puan

       KAPAT

       SATIN AL

        84 Puan

        KAPAT

        SATIN AL

        Fethiye Tatili

         

        Fethiye Otelleri

        Fethiye’nin hangi noktasında olursanız olun, tertemiz bir deniz ve uzun kumsallar çıkar karşınıza. Akşama kadar plajlarda geçen saatler, hava kararınca bisiklet turlarına veya kulüplerde eğlenceye bırakır kendini.

         

        Fethiye otelleri çeşitli konaklama alternatifleri sunuyor. Dilerseniz 4 ve 5 yıldızlı otellerde, dilerseniz apart veya butik otellerde istediğiniz konseptte konaklayabilirsiniz.

        Fethiye Erken Rezervasyon Otelleri dönemi yerinizi ayırtmak için sayfamızdaki Fethiye otel fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

         

        Fethiye'de Gezilecek Yerler

        Ölüdeniz: Fethiye’den kalkan minibüslerle Fethiye Ölüdeniz otellerine yaklaşık 30-40 dakikada kolayca ulaşabilirsiniz. Ölüdeniz’deki şezlong ve şemsiye ücretlidir. Ayrıca girişte de küçük bir ücret ödüyorsunuz fakat gün boyunca bir yandan yüzmek, diğer yandan güneşlenmek dinlendiriyor insanı. Muğla Fethiye otelleri tatilinizinde bir gününü mutlaka Ölüdeniz’e ayırın.

        Çalış: Çalış boyunca hem denize girebilir hem de dilediğiniz mekanda yemek-içme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Çalış Plajı’ndaki şezlonglar ücretlidir. Bu nokta gündüz ve gece saatlerinde sürekli hareketli... Akşam Çalış’a geçtiğinizde karaoke barlara uğrayabilirsiniz.

        Şövalye Adası: Çalış sahilinden kalkan küçük teknelerle Şövalye Adası’nı ziyaret edebilirsiniz. Ada, Çalış kıyısına birkaç dakikalık mesafede. Şöyle bir durum var ki, Şövalye Adası’ndaki Ada Restaurant’a  rezervasyon yaptırırsanız geçebiliyorsunuz ve tekneye ücret ödemiyorsunuz. Dilediğiniz zaman da yine tekneyle Çalış’a geçebiliyorsunuz.

        Saklıkent Kanyonu: Saklıkent Kanyonu ile Fethiye arasında yaklaşık 50 dakikalık bir uzaklık var. Özellikle yaz sezonunda yürünmeyecek kadar kalabalık olsa da Fethiye’de gezilecek yerlerin ilk sırasındadır. Bölge milli park ilan edilip koruma altına alınmıştır.

        Diğerleri: Kayaköy, Kabak Koyu, Dalyan Kral Mezarları, Fethiye Müzesi, Dalyan Kral Kaya Mezarları da Fethiye gezi rehberi listelerinde yerini alan noktalardan bazıları.

        Antik Kentler: Patara Antik Kenti, Tlos Antik Kenti, Telmessos Antik Kenti, Letoon Antik Kenti, Fethiye’nin tarihine ışık tutan ve keşfedilmesi gereken yerler arasında.

         

        Fethiye’de Yapmadan Dönme

        Fethiye otellerinde konaklayarak;

        - Babadağ’a çıkıp paraşüt heyecanını yaşamadan,

        - Fethiye otellerinde dalış turlarına katılmadan,

        - Tekne turlarının duraklarından biri olan Soğuksu Koyu’nda en az 5 dakika yüzmeden,

        - Şövalye Adası’ndaki restoranın lezzetli pizzalarından yemeden,

        - İztuzu Plajı’nın büyük dalgaları arasında yüzmeden Fethiye’den ayrılmayın.

        * Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

        Hemen ara, tatilini planlayalım

        Anı Tur Online Satış Temsilcisi