Amazon Aretias Hotel   Giresun Otelleri | Anı Tur

Amazon Aretias Hotel

Keşap - Giresun

  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL

Giresun Tatili 

Giresun; yaylaları ile yeşilin her tonunu sunan, kaleleri ile tarihini gözler önüne seren, plajlarıyla yaz sezonunda Karadeniz’de küçük de olsa bir tatil imkanı veren bir şehirdir.

 

Giresun konaklama tesisleri genellikle Merkez ilçedeki şehir otellerinden meydana gelmektedir. Dereli, Bulancak ve Görele’de de hizmet veren Giresun otelleri vardır. Sayfamızda yer alan Giresun otellerini ve otel fiyatlarını inceleyebilir, rezervasyonunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Giresun’da Görülecek Yerler

Giresun Plajları: Karadeniz’in kıyısında tertemiz plajlara sahip olan Giresun’da denize girmek için pek çok alternatif bulunmaktadır. Belediye Plajı, Jandarma Plajı, Tabya Plajı, Arif Kumaş Plajı, Emniyet Plajı’nı denize girmek için tercih edebilirsiniz.

Giresun Kaleleri: Antik çağdan bu yana yaşam alanı olmaya devam eden Giresun, pek çok tarihi kalıntısını günümüze kadar getirebilmiş durumdadır. Bedrama Kalesi, Tirebolu Kalesi, Giresun Kalesi, Şebinkarahisar Kalesi, Espiye Andoz Kalesi, Giresun’un görülmeye değer tarihi kaleleridir.

Giresun Yaylaları: Söz konusu Karadeniz olunca, meşhur yaylalarına çıkmadan ve doğanın içinde kaybolmadan bir gezi düşünülemez. Giresun yaylaları en güzel manzaralarıyla Karadeniz turlarının da rotaları arasındadır. Paşakonağı Yaylası, Gölyanı Yaylası, Bektaş Yaylası, Sis Dağı Yaylası, Kümbet Yaylası, Kulakkaya Yaylası, Karagöl Yaylası, Anastos Yaylası, Kazıkbeli Yaylası, Tamzara Yaylası ve Tamdere Yaylası arasından dilediğinizi Giresun gezilecek yerler listenize alabilirsiniz.

Giresun Adası: Karadeniz’in tek adası olan Giresun Adası’nı ziyaret etmeden şehir turunuzu sonlandırmayın. Birinci derece tarihi sit alanı, ikinci derece doğal sit alanı olan ada şehrin görülmesi gereken en güzel noktaları arasındadır. Adaya düzenlenen Altın Post adı altındaki turlara mutlaka katılın.

 

Giresun’da Yapmadan Dönme

- Karadeniz kıyılarında serinlemeden,

- Alışveriş yaparken kiraz ve fındık almadan,

- Fasulye diblesi, mısır unu ekmeği, hamsi böreği ve pazı mıhlaması yemeden, 

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi