Gümüldür Mavi Deniz Otel Gümüldür Otelleri | Anı Tur

Gümüldür Mavi Deniz Otel

Menderes - Gümüldür

  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL

Gümüldür Tatili 

İzmir Gümüldür, tertemiz sahil kıyısı ve çam ormanlarıyla kaplı bir doğaya sahip. İzmir-Gümüldür arası 48 kilometre, Özdere-Gümüldür arası yaklaşık 20 kilometre.

 

Son yıllarda bölgede otel sayısı artmış durumda. İzmir Gümüldür otel fiyatlarını sayfamızdan öğrenebilir, erken rezervasyon fırsatlarıyla ekonomik bir tatil geçirebilirsiniz.

  

Gümüldür Gezilecek Yerler

Gümüldür Cactus Yalı Castle Aquapark: Aquapark, Gümüldür’ün en çok ziyaret edilen noktalarından biri. Her yaş grubuna hitap etmesi, İzmir’e yaklaşık 50 kilometre uzaklıkta yer alması, eğlence dolu aktivitelere ev sahipliği yapması ve daha pek çok özelliğiyle Gümüldür tatilinizi renklendirecek bir gezi noktasıdır. Giriş ücretlidir.

Cumalı Ilıcaları: Seferihisar’da yer alan Cumalı Ilıcaları’nın şifalı sularından faydalanmak için Gümüldür tatilinizin küçük bir kısmını ayırabilirsiniz. Ilıca sularının romatizma, üst solunum yolları ve cilt hastalıklarına iyi geldiği biliniyor. Su sıcaklığı ise 55-65 derece değişiyor. Gümüldür ile arasında yaklaşık 18 kilometre var.

Klaros Antik Kenti: Klaros’un hangi yıl yapıldığı hakkında kesin bir bilgi yok fakat yapılan araştırmalar sonucunda M.Ö. 7. ve 6. yy’da yapıldığı tahmin ediliyor. Apollon adına inşa edildiği düşünülüyor.

Kalemlik Plajı: Kalemlik Plajı, Gümüldür’de denize girip, yaz tatilinin tadını çıkaracağınız noktalar arasında. Aynı zamanda bir orman kampı ve milli park özelliği taşıyan bölgede kamp ve yürüyüş de yapabilirsiniz.

İpekkum Plajı: İpkkum Plajı, sığ yapısıyla özellikle çocuklu aileler ve yüzme konusunda pek de iyi olmayanlar için oldukça uygun. Deniz ve plaj, kumlu yapıya sahip.

 

Gümüldür’de Yapmadan Dönme

- Özdere’ye uğramadan,

- Kalemlik’de denize girmeden, yürüyüş ve kamp yapmadan Gümüldür’den ayrılmayın.

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi