Avrupa'ya Büyük Fırsatı Kaçırmayın!
Avrupa'ya Büyük Fırsatı Kaçırmayın!

01 Eylül 2016 – 30 Eylül 2016 tarihleri arasinda Ani Tur web sitesinden, Ani Tur rezervasyon hattindan veya Ani Tur acentelerinden, tek islemde Bonus Card ile 2000 TL ve üzeri yurt içi otel rezervasyon hizmeti satin alan misafirlerimiz, çekilis ve kura olmadan Amsterdam, Budapeste, Brüksel, Paris, Londra, Viyana, Berlin, Roma, Atina, Milano ve Münih varis noktalarindan birine, ekonomi sinifinda tek kisilik gidis - dönüs uçus kampanyasi firsatindan yararlanma hakkina sahip olacaktir.

Kampanya Ayrıntıları
Kodlarin Geçerlilik Kosullari Asagidaki Gibidir:

 


Kampanyaya 01 Eylül 2016 – 30 Eylül 2016 tarihleri arasinda  Bonus Card ile tek seferde 2000 TL ve üzeri rezervasyon yapan misafirlerimiz katilabilirler.

 

Kampanya kodlari acenteler, call center, est ve web sitesinden yapilan rezervasyonlarda geçerlidir.

 

Kampanya Isleyisi:

 

Misafirlerimizin Avrupa uçak bileti hakkina sahip olabilmesi için misafir rezervasyonu tanimlandiktan sonra ekrana düsecek kampanya katilim kodu,  SMS ile  sistem tarafindan otomatik olarak gönderilecektir.

Misafirlerimiz kendisine bildirilen veya sistemden otomatik olarak SMS yoluyla gönderilen kampanya katilim kodunu kullanarak,  Avrupa'ya uçuyoruz   sitemize girerek, katilim kosullarini okuduktan sonra, uçak bileti rezervasyon formuna ulasmasi ve formu doldurup çiktisini alarak kampanya kullanim kosullarinda belirtilen adrese göndermesi gerekmektedir.

 

Kampanya Danisma Hatti:  +90 0850 211 42 01 ’dir. Bu numara hafta içi 09:30 - 18:00 arasinda aktif olacaktir.

 

* Acentelere gönderilen  basvuru formlari  geçersiz sayilacaktir. Tüm formlarin misafirlerimiz tarafindan  genel merkeze gönderilmesi  gerekmektedir.

 

BU KAMPANYA SONA ERMİŞTİR
Yorumlar
Bu Kampanyaya Hiç Yorum Yazılmadı
Yorum Yaz