Haritada İncele

Kartalkaya Tatili

 

Kartalkaya OtelleriKöroğlu Dağları’nın eteklerinde güzel bir tatil yapmak imkanı sunan Kartalkaya, Bol il merkezine yaklaşık 3 kilometre uzaklıktadır. Kayak merkezinde kış sporlarını yaparken, bir yandan da yapılan sucuk ekmek partileri tatilinizi daha renkli hale getirecek.

 

Kartalkaya kayak otelleri kış sezonu açılır açılmaz doluluk oranına ulaşmaktadır. Otellerdeki yerinizi erken rezervasyon dönemiyle birlikte ayırtın, ekonomik fiyatlarla güzel bir kış tatili geçirin.

 

Kartalkaya’da Görülecek Yerler

Kartalkaya Kayak Merkezi: Türkiye’nin en popüler kayak merkezidir. Bolu il merkezi ile arasında 3 kilometre vardır. Köroğlu Dağları’nın eteklerinde bulunan Kartalkaya Kayak Merkezi’nin sezonu aralık ayı gibi açılır ve mart ayı gibi son bulunuyor. Her seviyeye uygun pistlere sahiptir. Kartalkaya’da kış tatili yapacaksanız, pistlere en yakın otellerde rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Abant Gölü: Bolu’nun yaz-kış tatil için tercih edilen bölgesi Abant’a uğrayıp, pek çok aktivite gerçekleştirebilirsiniz. Gölde tekne, göl çevresinde fayton turu yaparak tatilinizi daha hareketli hale getirebilirsiniz. Abant Gölü, Kartalkaya’ya 38 kilometre uzaklıktadır.

Sarıalan Yaylası: Sarıalan Yaylası’nın güzelliklerini görmek için Kartalkaya’dan 40 dakikalık bir yolculuk yapmanız yeterli. Mayıs ayı itibariyle sarı çiçeklerin yaylayı sarması nedeniyle Sarıalan ismini almıştır. Yayla, fazlasıyla sakin olduğu için doğada dinlenmek isteyenler tarafından tercih ediliyor.

 

Kartalkaya’da Yapmadan Dönme

- Kartalkaya Kayak Merkezi’nde kış sporlarını denemeden,

- Kar üzerinde sucuk ekmek partilerine katılmadan,

- Abant Gölü’nde tekne turuna çıkmadan Kartalkaya’dan ayrılmayın.

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi