Haritada İncele

Kaya Palazzo Ski Mountain Kartalkaya OtelleriKaya Palazzo Ski Mountain Kartalkaya OtelleriKaya Palazzo Ski Mountain Kartalkaya OtelleriKaya Palazzo Ski Mountain Kartalkaya OtelleriKaya Palazzo Ski Mountain Kartalkaya OtelleriKaya Palazzo Ski Mountain Kartalkaya Otelleri
 • Tam Pansiyon Plus
 • 0-6 Yaş Ücretsiz
 • Kredi kartına 9 Taksit

  94 Puan

  KAPAT

  SATIN AL
  Dorukkaya Ski & Mountain Resort Kartalkaya OtelleriDorukkaya Ski & Mountain Resort Kartalkaya OtelleriDorukkaya Ski & Mountain Resort Kartalkaya OtelleriDorukkaya Ski & Mountain Resort Kartalkaya OtelleriDorukkaya Ski & Mountain Resort Kartalkaya OtelleriDorukkaya Ski & Mountain Resort Kartalkaya Otelleri
  • Her Şey Dahil
  • 0-6 Yaş Ücretsiz
  • Kredi kartına 9 Taksit

   84 Puan

   KAPAT

   SATIN AL
   Grand Kartal Otel Kartalkaya Kartalkaya OtelleriGrand Kartal Otel Kartalkaya Kartalkaya OtelleriGrand Kartal Otel Kartalkaya Kartalkaya OtelleriGrand Kartal Otel Kartalkaya Kartalkaya OtelleriGrand Kartal Otel Kartalkaya Kartalkaya Otelleri
   • Her Şey Dahil
   • 0-6 Yaş Ücretsiz
   • Kredi kartına 9 Taksit

    79 Puan

    KAPAT

    SATIN AL

    Kartalkaya Tatili

     

    Kartalkaya OtelleriKöroğlu Dağları’nın eteklerinde güzel bir tatil yapmak imkanı sunan Kartalkaya, Bol il merkezine yaklaşık 3 kilometre uzaklıktadır. Kayak merkezinde kış sporlarını yaparken, bir yandan da yapılan sucuk ekmek partileri tatilinizi daha renkli hale getirecek.

     

    Kartalkaya kayak otelleri kış sezonu açılır açılmaz doluluk oranına ulaşmaktadır. Otellerdeki yerinizi erken rezervasyon dönemiyle birlikte ayırtın, ekonomik fiyatlarla güzel bir kış tatili geçirin.

     

    Kartalkaya’da Görülecek Yerler

    Kartalkaya Kayak Merkezi: Türkiye’nin en popüler kayak merkezidir. Bolu il merkezi ile arasında 3 kilometre vardır. Köroğlu Dağları’nın eteklerinde bulunan Kartalkaya Kayak Merkezi’nin sezonu aralık ayı gibi açılır ve mart ayı gibi son bulunuyor. Her seviyeye uygun pistlere sahiptir. Kartalkaya’da kış tatili yapacaksanız, pistlere en yakın otellerde rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

    Abant Gölü: Bolu’nun yaz-kış tatil için tercih edilen bölgesi Abant’a uğrayıp, pek çok aktivite gerçekleştirebilirsiniz. Gölde tekne, göl çevresinde fayton turu yaparak tatilinizi daha hareketli hale getirebilirsiniz. Abant Gölü, Kartalkaya’ya 38 kilometre uzaklıktadır.

    Sarıalan Yaylası: Sarıalan Yaylası’nın güzelliklerini görmek için Kartalkaya’dan 40 dakikalık bir yolculuk yapmanız yeterli. Mayıs ayı itibariyle sarı çiçeklerin yaylayı sarması nedeniyle Sarıalan ismini almıştır. Yayla, fazlasıyla sakin olduğu için doğada dinlenmek isteyenler tarafından tercih ediliyor.

     

    Kartalkaya’da Yapmadan Dönme

    - Kartalkaya Kayak Merkezi’nde kış sporlarını denemeden,

    - Kar üzerinde sucuk ekmek partilerine katılmadan,

    - Abant Gölü’nde tekne turuna çıkmadan Kartalkaya’dan ayrılmayın.

    * Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

    Hemen ara, tatilini planlayalım

    Anı Tur Online Satış Temsilcisi