The Green Park Kartepe Kartepe Otelleri | Anı Tur
  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL
My Green Boutique Hotel Kartepe Otelleri | Anı Tur
  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL
El Garden Hotel & Residence Kartepe Otelleri | Anı Tur
  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL
Motali Life Hotel Kartepe Otelleri | Anı Tur
  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL

Kartepe Tatili

Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerinden birine sahip olan Kartepe, birbirinden güzel otelleri ve kış sporlarına imkan sağlayan pistleriyle pek çok kişinin gözde tatil noktasıdır. Kocaeli’ne yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

 

Kartepe otelleri her ne kadar kış konseptinde olsa da yılın her mevsimi hizmet vermektedir. Oteller genellikle Kartepe Kayak Merkezi’ne yakın konumda bulunur. Kartepe’ye yakın bir konumda ikamet ediyorsanız günü birlik veya hafta sonu tatili için Kartepe otellerini tercih edebilirsiniz. Eğer uzun bir kış tatiliyse istediğiniz, Kartepe otelleri yine tercih edilecek en güzel kayak merkezlerinden biri.

 

Sadece kış mevsimi değil, bahar ve yaz aylarında da Kartepe’de kısa bir tatil programı yapabilirsiniz. Şimdiden keyifli bir Kartepe tatili dileriz.

  

Kartepe’de Görülecek Doğal Güzellikler

Eğer kış tatili geçirmeyi düşünmüyorsanız, Kartepe’de çok fazla görülecek yer olmadığını söyleyebiliriz fakat yakın çevresindeki bölgeleri kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz.

Kartepe Kayak Merkezi: Kış sezonunda yoğun ilgi gören Kartepe Kayak Merkezi’nde 1 adet çok kolay pist, 4 adet kolay pist, 5 adet orta zorlukta pist ve 2 adet zor pistten oluşuyor.

Maşukiye: Kartepe ile Maşukiye arası yaklaşık 8 kilometre uzaklıktadır. İstanbul’a yakınlığı nedeniyle sık sık ziyaret edilen bir nokta olmasından dolayı popülerliğini hiç kaybetmemiştir. Her mevsim farklı renklere bürünse de en güzel sonbahar mevsimi yaşanır burada.

Sapanca Gölü: Toplam uzunluğu 16 kilometre olan Sapanca Gölü’nü Kartepe gezilecek yerler listenize alternatif olarak ekleyebilirsiniz.

Kuzu Yaylası, Soğuksu Yaylası, Aygır Deresi ve Hikmetiye Camii de Kartepe’de görülecek yerler arasına dahil edilebilecek noktalar arasındadır.

 

Kartepe’de Yapmadan Dönme

- Kayak merkezinde kış sporlarını denemeden,

- Bir kış aktivitesi olan karda sucuk ekmek partisine katılmadan,

- Sapanca’da alabalık yemeden,

- Sapanca Gölü’nde küçük bir gezintiye çıkmadan Kartepe’den ayrılmayın.

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi