• Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL
The Green Park Kartepe Kocaeli Otelleri
  • Yarım Pansiyon
  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL
Emex hotel Kocaeli Otelleri

Emex hotel

İzmit - Kocaeli

  • Sadece Oda
  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL
My Green Boutique Hotel Kocaeli Otelleri
  • Oda Kahvaltı
  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL
  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL

Kocaeli Tatili

Kocaeli, her mevsim sunduğu tatil olanakları ile ilgi gören, tarihiyle de gezginlerin rotalarına eklediği yerlerden biridir. Özellikle İstanbul’a olan yakınlığı ile kısa tatiller için sıklıkla tercih edilir.

 

Kocaeli şehir otellerinin sayısı fazla olduğu gibi Kocaeli kayak otellerinin de kış mevsiminde yoğun bir ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Kocaeli otelleri genellikle Kartepe, İzmit ve Merkez ilçede yoğundur. Kocaeli otel fiyatlarını sayfamızdan inceleyerek rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir, kısa bir tatile çıkabilirsiniz.

 

Kocaeli’de Görülecek Yerler

Kocaeli Plajları: Kandıra’daki Cebeci Plajı, Kovanağzı Plajı, Kefken Plajı, Seyrek Plajı ve Bağırganlı Plajı, Kocaeli’de denizin tadını çıkarabileceğiniz noktalardır.

Kocaeli Yaylalar: Kocaeli’ndeki yaylalarda doğa gezilerine çıkabileceğiniz gibi kamp kurabilir veya fotoğraf turuna çıkabilirsiniz. Erikli Yaylası, Kuzu Yaylası, Kaya Üstü Yaylası, Aytepe, Menekşe Yaylası, Kocaeli’nin en çok ziyaret edilen noktalarıdır.

Tarihi Yapılar: Kocaeli’nin hemen hemen her noktasında bir tarihi değerle karşılaşabilirsiniz. Vidinli Sırrı Paşa Konağı, Çoban Mustafa Paşa Külliyesi, Eskihisar Kalesi, İzmir Saat Kulesi, İzmit Orhan Camii, Saatçi Ali Efendi Konağı, Kocaeli Saat Kulesi, Kasier Wilhem Köşkü, Darıca Kalesi, Kocaeli’nin tarihi değerleri arasındadır.

Müzeler: Gayret Gemi Müzesi, Gölcük Deniz Müzesi, Kocaeli Arkeoloji Müzesi, İzmit Atatürk Müzesi, Osman Hamdi Bey Evi Müzesi, Kocaeli gezilerinde ziyaret edilecek noktalardır.

Kartepe: Özellikle kış aylarında kayak yapmak için tercih edilen Kartepe, Kocaeli’ne 37 kilometre uzaklıktadır. Kartepe kayak otellerinde bir-iki gün ya da daha fazla kalmak isterseniz Kartepe kayak otellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Maşukiye’den kalkan minibüslerle Kartepe’ye ulaşılabiliyor.

 

Kocaeli’de Yapmadan Dönme

- Kerpe’de denize girmeden,

- Maşukiye’de köy kahvaltısı yapmadan,

- Darıca Hayvanat Bahçesi’ni ve KEfken Pembe Kayalar’ı görmeden,

- Kandıra yoğurdu yemeden,

- Kerpe’de dalış yapmadan Kocaeli gezinizi sonlandırmayın.

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi