KURUMSAL

KURUMSAL

ANI TUR HAKKINDA

Turizm sektöründe 34. yılını tamamlayan Anı Tur, yurt içinde tüm bölgelerde 500'den fazla tesis ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin yedi bölgesine düzenlenen kültür turları, dünyanın birçok ülkesi için hazırlanan gezi programları, yurt dışı için münferit otel seçenekleri, Kıbrıs’ta bulunan en gözde oteller için paket tur programları da bünyesinde bulunmaktadır. Kongre ve toplantı organizasyonlarınızda, Incentive departmanı ile hizmet vermekte olup aynı zamanda günübirlik gezi programları da düzenlemektedir. Düzenlemiş olduğumuz turlarda misafirlerimizin arzu ve istekleri doğrultusunda transport departmanımız tarafından otobüs ve uçak ulaşımı ayrıca VİP transfer hizmetleri de verilmektedir.

 

Bir IATA kuruluşu olan şirketimiz tecrübeli kadrosu ile yıllardan beri THY’de dahil olmak üzere tüm IATA hava yolu şirketleri ile en uygun fiyat ve promosyonlarla sektör içerisinde hizmet veren büyük bir kuruluştur.

 

Sektörde lider bir firma olarak misafir memnuniyetini ön planda tutuyor olup misafirlerimize en iyi hizmeti vermek için bünyesinde çok sayıda deneyimli personel bulundurmaktadır.

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi