KURUMSAL

KURUMSAL

HİZMETLERİMİZ

Hayat Turizm ve Tic. A.Ş.

 

ULAŞIM HİZMETLERİ

Misafirlerimizin rezervasyonları sırasında başlayan kaliteli hizmetin devamı olarak uçak, otobüs sonrası transferlerde de gösteriyoruz. Anı Turizm IATA temsilcisi olarak başta Türk Hava Yolları olmak üzere her türlü ulusal ve uluslararası hava yolu şirketlerinin bilet satışlarını sertifikalı ve deneyimli kadrosu ile gerçekleştirmektedir. 

 

KONGRE & FUAR ORGANİZASYONLARI

Eğer bir kongre ya da fuar organizasyonu düşünüyorsanız bunun zor ve kolay yolları var. Kongre ve fuar organizasyonları için kullanacağımız mekanın ve programın belirlenmesinde Anı Tur Meeting  & Incentive departmanı sizinle hareket ederek o listenin şekillenmesini ve sorunsuz işlemesini sağlar. Konukların uçak ve/veya otobüs ile ulaşımları, tüm gezi ve transfer hizmetleri, her türlü banket hizmetleri; kokteyl, hoş geldiniz yemeği, gala yemeği, eğlence programları, kahve molaları, boş zamanları değerlendirmek için aktiviteler; çevre gezileri, çeşitli turnuvalar, yarışmalar, oyunlar, animasyonlar, fotoğraf çekimi, video çekimi gibi hizmetler, basın ilişkileri, firmalar bayiler arası her türlü diyalog, teknik hizmetler; toplantı için gerekli ekipmanlar, salon içi süsleme, her türlü hediyelik eşya yapımı, her türlü matbaa ve reklam malzemelerinin yapımı tarafımızca yapılan hizmetlerdir. 

 

TOPLANTI & SEMİNER ORGANİZASYONLARI

Her türlü bayi toplantısı, seminer, promosyon ve organizasyonlarınız için yapılacak tüm düzenlemeleri bırakın Anı Tur Meeting & Incentive departmanı olarak sizin için organize edelim. En iyi otellerle ve en iyi destek kuruluşlarıyla çalışarak, organizasyonlarınıza renk katacak yeni fikirlerle, istikrarlı amatör ruhlu profesyonel kadromuz ve gelişen teknolojiyi yakalama çabamız projenizin her adımdaki desteğimizle sürecektir. En iyiyi en uygun fiyat ve şartlarla size hazırlamak ve sunmak görevimiz olacaktır. 

 

ULUSLARARASI KONGRE ORGANİZASYONLARI

Uluslararası kongre organizasyonlarında kongrelere atılacak olan misafir ve çalışanların kayıt işlemleri, ulaşım, otel rezervasyonları, transferler, sosyal program akışları, rehber temini, iletişim gibi alanlarda destek ve hizmet vermekteyiz. 

 

ÖZEL GEZi GRUPLARI (YURT İÇİ – YURT DIŞI)

Yurt içi ve yurt dışı, Kıbrıs, kültür turları, mavi yolculuklar da özel gezi gruplarına otel belirlemelerden başlayarak, ulaşım detayları, alternatif etkinlikler ve geziler belirlenmesine kadar her türlü servisi Anı Tur Meeting & Incentive departmanı olarak sunuyoruz. Siz aklınızda oluşturduğunuzu bize söyleyin biz gerçekleştirelim. 

 

KÜLTÜR TURLARI

Türkiye'nin yedi farklı bölgesinde bulunan binlerce tarihi ve doğal güzellikleri, profesyonel kokartlı rehberlerimiz eşliğinde, otobüs ve uçak olmak üzere farklı ulaşım araçlarımız ile geziler düzenlemekteyiz. Bölgelerimizde yer alan en uygun otel ve restoranlarda konaklama yaparak gezilerimizde kaliteyi her daim ön planda tutuyoruz. Gerek münferit gerekse grup organizasyonlardaki başarılarımız sayesinde her geçen gün ülke güzelliklerinin biraz daha tanınmasında ve anlaşılmasında katkıda bulunuyoruz. Türkiye‘de kültür turlarının öncüsü olan acentemiz, farklı program ve turlar ile hizmet vermeye devam etmektedir. 

 

BALAYI PROGRAMLARI

Balayı, hayatın en unutulmaz anların yaşanıldığı romantik, sorunsuz, baş döndürücü bir anıdır. Bunu yaşatmak için bizler tüm düşlerinizi gerçekleştiriyoruz. Balayı için bizim hazırladığımız kusursuz paketlerin yanı sıra sizin de fikirleriniz ve düşlerinizle rüya gibi balayı yaşama ayrıcalığı Anı Tur farkı ile.  

 

YURT İÇİ – YURT DIŞI UÇAK BİLETLERİ

Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti talepleriniz için IATA üyesi ve THY yetkili acentesi olan Anı Tur, talepleriniz dünyanın tüm önemli hava yolları ile online bağlantılı merkezi rezervasyon sistemi ile anında değerlendirilir.  Yaptıracağınız dış hat rezervasyonlarınız için geçilecek teyit mesajıyla rezervasyona ait tüm teknik bilgiler fiyat, tarih değişikliği ve iptal şartları gibi önemli ayrıntılar bilgilerinize sunulur.  

 

ŞEHİR TURLARI

Tüm yerli ve yabancı misafirler için, yurt içi ve yurt dışında, deneyimli şoförlü araçlarımız ve profesyonel rehberlerimiz eşliğinde, Anı Tur Meeting & Incentive departmanı dünyadaki tüm şehirler için istediğiniz tur programları ve seçenekleri sunmaktadır. Dünyadaki şehirlerin güzelliklerini gelin hep beraber yaşayalım.  

 

MÜNFERİT İŞ GEZİLERİ

Günümüzde iş seyahatleri profesyonel deneyim gerektiren bir alan haline gelmiştir. İş seyahatlerinizin başarılı geçmesi acentelerin uzmanlık alanı ve deneyimine bağlıdır. Bunun için tüm hizmetlere tek noktadan ulaşabileceğiniz Anı Tur uzmanlaşmış kişilerden oluşan farklı departmanlarıyla iş seyahatlerinizi profesyonel bir şekilde sağlamaktadır. Uçak biletleri, otel rezervasyonları, vize işlemleri, transfer hizmetleri, uluslararası kongre kayıtları, uluslararası seyahat sigortası taleplerinizin tümünde hizmet vermektedir.

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi