Haritada İncele

Grand Yazıcı Club Turban Marmaris OtelleriGrand Yazıcı Club Turban Marmaris OtelleriGrand Yazıcı Club Turban Marmaris OtelleriGrand Yazıcı Club Turban Marmaris OtelleriGrand Yazıcı Club Turban Marmaris OtelleriGrand Yazıcı Club Turban Marmaris Otelleri

  85 Puan

  KAPAT

  SATIN AL
  Elegance Hotels International Marmaris Marmaris OtelleriElegance Hotels International Marmaris Marmaris OtelleriElegance Hotels International Marmaris Marmaris OtelleriElegance Hotels International Marmaris Marmaris OtelleriElegance Hotels International Marmaris Marmaris OtelleriElegance Hotels International Marmaris Marmaris Otelleri

   85 Puan

   KAPAT

   SATIN AL
   Green Nature Diamond Hotel Marmaris OtelleriGreen Nature Diamond Hotel Marmaris OtelleriGreen Nature Diamond Hotel Marmaris OtelleriGreen Nature Diamond Hotel Marmaris OtelleriGreen Nature Diamond Hotel Marmaris OtelleriGreen Nature Diamond Hotel Marmaris Otelleri
   • Her Şey Dahil
   • Kredi kartına 9 Taksit

    83 Puan

    KAPAT

    SATIN AL

     81 Puan

     KAPAT

     SATIN AL

      82 Puan

      KAPAT

      SATIN AL

      Marmaris Tatili

       

      Marmaris OtelleriBaştan sona Mısır, Asur, İon Pers, Makedon, Suriye, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı’nın izlerini gözler önüne seren; bulunduğu konum nedeniyle tarihte önemli bir yere sahip olan Marmaris, günümüzün en popüler tatil bölgeleri arasında.

       

      Marmaris, Muğla il merkezine yaklaşık 63 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Batısında Reşadiye Yarımadası ve Kerme Körfezi ile, kuzeyinde ise Ula ile çevrilidir.

       

      Marmaris’in pek çok beldesinde konaklama tesisi hizmet veriyor. Marmaris otelleri, her bütçeye hitap ediyor. Ayrıca Marmaris Erken Rezervasyon Otelleri döneminde oldukça uygun fiyatlar sunuyor.

       

       

      Marmaris'te Gezilecek Doğal Güzellikler

      Marmaris Plajları: Marmaris’te denize girmek için çok fazla plaj ve koy var. Marmaris Halk Plajı, Uzunyalı Plajı, İçmeler Plajı, Turunç Plajı, Kleopatra Plajı, Kumlubük Plajı, Kızkumu Plajı, Cennet Adası Plajı, Çiftlik Plajı, Boncuk Koyu Plajı, Marmaris plajlarından sadece birkaçı. Daha sayamayacağımız plajlarda yazın sıcak ve bunaltıcı havasından kurtulup, su sporları aktiviteleriyle tatilinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

      Marmaris Koyları: Marmaris otellerini incelerken hangi koylara daha yakın olduğunuza mutlaka göz atın çünkü görmek istediğiniz koy kaldığınız tesise uzak mesafede olabilir. Marmaris koylarının en güzeller denildiğinde akla ilk gelenler; Bördübet Koyu, Kumlubük Koyu, Çiftlik Koyu, Selimiye Koyu, Gebekse Koyu, Abdi Reis Koyu, Amos Koyu.

      Turgut Şelalesi: Marmaris’e 35 kilometre uzaklıktadır. İsmini, bulunduğu Turgut Köyü’nden alıyor. Toplam beş şelaleden oluşuyor ve çevresi trekking için oldukça elverişli.

       

      Marmaris'te Gezilecek Tarihi Yerler

      Marmaris Kalesi: İyonlar tarafından yapıldığı düşünülen kale, Marmaris’in sembol yapılarından biri. Tarih boyunca pek çok kez restore edildiği biliniyor. Marmaris Kalesi’nin toplam 18 odası var. Günümüzde müze olarak ziyaretlere açık.

      Hafsa Sultan Kervansarayı: Kanuni Sultan Süleyman, annesi Hafsa Sultan adına yaptırmıştır. Kervansaray’ın üzerindeki kitabeye göre yapılış tarihi ise 1545’tir.

      Antik Kentler: Marmaris, tarihi zenginliklerinin birçoğunu antik kent bölgelerinde saklıyor. Marmaris tatiline çıkıp da Physkos Antik Kenti, Loryma Antik Kenti ve Amos Antik Kenti’ni görmeden evinize dönmeyin.

       

      Marmaris’te Yapmadan Dönme

      Marmaris Otelleri plajlarında yüzmeden, su sporları aktivitelerine katılmadan,

      - Dalış turlarıyla Marmaris’in su altı dünyasını görmeden,

      - Tekne turlarına çıkarak Marmaris koylarını keşfetmeden,

      - Marmaris Barlar Sokağı’ndaki gece kulüplerinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmeden,

      - ATV safari turlarına çıkmadan Marmaris tatilinizi sonlandırmayın.

      * Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

      Hemen ara, tatilini planlayalım

      Anı Tur Online Satış Temsilcisi