• Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL
  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL
Richmond Nua Wellness Spa (+14) Sakarya Otelleri
  • Oda Kahvaltı
  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL
NG Sapanca Wellness & Convention Sakarya Otelleri
  • Yarım Pansiyon
  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL
  • Otel Özeti

KAPAT

SATIN AL

Sakarya Tatili 

Doğa severlerin he zaman keşfedecek bir yer bulduğu, birçok aktivitenin yapılabildiği, İstanbul’a yakınlığıyla özellikle hafta sonları ilgi gören Sakarya, Marmara’nın en önemli şehirlerinden biridir.

 

Sakarya otelleri yılın her mevsimi hizmet vermektedir. Sayfamızdaki Sakarya otellerini inceleyerek rezervasyon işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

 

Sakarya’daGezilecek Yerler

Sakarya Kaplıcaları: Sakarya, termal turizm açısından önemlidir. Özellikle Kuzuluk Kaplıcaları ve Taraklı Termal Turizm Merkezi yoğun ilgi görmektedir.

Sakarya Doğal Güzellikleri: Marmara bölgesinin en güzel manzaralarına sahip olan Sakarya’da görülmesi gereken çok sayıda doğal güzelliğe sahip olsa da aralarından özellikle İnönü Yaylası, Acarlar Longozu, Çiğdem Yaylası, Sapanca Gölü ziyaret edilecek başlıca noktalardır. Vakti olanlar; Poyrazlar Gölü, Karagöl Yaylası, Aygır Deresi ve Maden Deresi’ni listelere ekleyebilirler.

Sakarya Tarihi Değerler: Sakarya, köklü tarihini gözler önüne seren birçok yapıya sahiptir. Rüstem Paşa Camii, Çakırlar Konağı, Cevatpaşa Konağı, Hasan Fehmi Paşa Camii, Harmantepe Kalesi, Alicanlar Evi, Ağa Camii, Adliye Kalesi, Beşköprü, Çobankale, Yunus Paşa Camii, ön plana çıkan başlıca tarihi yapılardır.

Sakarya Müzeleri: Deprem Müzesi, Sakarya Müzesi ve Geyve Ali Fuat Paşa Kuvayı Milliye Müzesi, Sakarya’nın tarihine ışık tutan eserlerin sergilendiği önemli müzelerdir.

 

Sakarya’da Yapmadan Dönme

- Sapanca Gölü’nde su sporları yapmadan, tekne turuna çıkmadan,

- Maşukiye’ye geçip güzel bir pikniğin ardından yürüyüşe çıkmadan,

- Çark Caddesi’nde alışveriş yapmadan, el işi sepetlerden almadan,

- Kuzuluk Kaplıcaları’nda vakit geçirmeden,

- Karasu’da yüzmeden Sakarya’dan ayrılmayın.

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi