Haritada İncele

Şile Resort Hotel Şile OtelleriŞile Resort Hotel Şile OtelleriŞile Resort Hotel Şile OtelleriŞile Resort Hotel Şile OtelleriŞile Resort Hotel Şile OtelleriŞile Resort Hotel Şile Otelleri
 • Oda Kahvaltı
 • 0-6 Yaş Ücretsiz
 • Kredi kartına 9 Taksit

  KAPAT

  SATIN AL
  Velena Hotel Ağva Şile OtelleriVelena Hotel Ağva Şile OtelleriVelena Hotel Ağva Şile OtelleriVelena Hotel Ağva Şile OtelleriVelena Hotel Ağva Şile Otelleri
  • Yarım Pansiyon, Oda Kahvaltı

   KAPAT

   SATIN AL
   Grand Şile Hotel Şile OtelleriGrand Şile Hotel Şile OtelleriGrand Şile Hotel Şile OtelleriGrand Şile Hotel Şile OtelleriGrand Şile Hotel Şile Otelleri
   • Yarım Pansiyon, Oda Kahvaltı

    KAPAT

    SATIN AL

    Şile Tatili

     

    Şile Otelleriİstanbul’un arka bahçesi olarak ünlenmiş, doğasıyla göz dolduran Şile, Karadeniz kıyısında tatil imkanlarıyla özellikle hafta sonları sık sık ziyaret ediliyor.

     

    Uzun plajları, yemyeşil köyleri, Göksu Nehri’nin güzelliği eşliğinde yaz sezonu boyunca hem uzun hem de kısa tatiller için değerlendirebilirsiniz.

     

    Şile’de Görülecek Yerler

    Akçakese Köyü: Şile-Ağva yolu üzerinde, Şile’ye yaklaşık 16 kilometre uzaklıktaki Akçakese Köyü, sakinliği ve huzuru ile hafta sonu tatili için değerlendirilebilecek en güzel yerlerden biri. Pırıl pırıl denizi, yemyeşil doğası ile kamp tutkunlarının da son yıllardaki adresi… Şile’de denize girilecek yerler arasındaki Akçakese Köyü, Şile otellerinde konaklayacak olanların rotasına dahil etmesi tavsiyedir.

    Şile Plajları: İstanbul’un Karadeniz’e bakan yüzünde uzun kumsallarıyla dikkatleri üzerine çeken Şile’nin birbirinden güzel plajlarına kısa süreli ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Ayazma Plajı (Şile Halk Plajı), Uzunkum Plajı ve Kilimli Koyu’nu Şile tatilinizde tercih edebilirsiniz.

    Ulupelit Köyü: Şile ile arasında 27 kilometre uzaklık olan Ulupelit Köyü, doğanın içinde dinlenebileceğiniz bir nokta. Özellikle hafta sonları için değerlendirilebilir. Tek bir otel bulunmasından dolayı gideceğiniz tarihten daha erken bir dönemde rezervasyon yaptırmanız tavsiyedir.

    Şile Saklıgöl: İstanbul’da yeşile doyacağınız bir gezi istiyorsanız rotanızı Saklıgöl’e çevirebilirsiniz. Seyrine doyum olmayan Saklıgöl’de yemek yiyebileceğiniz bir tesis var fakat konaklamak için herhangi bir otel veya pansiyon yok. Günübirlik bir gezi ile ziyaret edilebiliyor. Piknik yapmak, yürüyüşe çıkmak, bol bol fotoğraf çekmek, bölgede yapılan aktivitelerdir.

     

    Şile’de Yapmadan Dönme

    - Saklıgöl’de serpme kahvaltı yapmadan,

    - Şile’nin uzun plajlarında denize girmeden,

    - Ağva’ya uğramadan ve Göksu Nehri kıyısında yürüyüşe çıkmadan,

    - Şile Deniz Feneri’nin önünde fotoğraf çektirmeden,

    - Arkadaş grubunuzla geldiyseniz paintball yapmadan Şile’den ayrılmayın.

    * Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

    Hemen ara, tatilini planlayalım

    Anı Tur Online Satış Temsilcisi