Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Adıyaman Uçak Bileti

16 değişik medeniyete ev sahipliği yapmış olan Adıyaman kuzeyde Malatya, batıda Kahramanmaraş, güneybatıda Gaziantep, güneydoğuda Şanlıurfa ve doğuda Diyarbakır ile komşudur. Ortadoğu ülkelerinin merkezinde yer alan Güneydoğu Torosların güneyinde, Zagros Dağları'nın batısında, Basra Körfezi'nin kuzeyinde, binlerce yıldır Bereketli Hilal olarak bilinen toprakların üst sınırını oluşturur.

 

Adıyaman ziyaret edilmesi gereken birçok kültürel ve tarihi yere sahiptir Adıyaman (Hısn-I Mansur) Kalesi, Yeni Kale, Gerger Kalesi (Fırat Arsameiası), Cendere Köprüsü (Septimius Severus), Altınlı Köprü, Göksu Köprüsü, Perre Antik Kenti Ve Kaya Mezarları, Haydaran Kaya Mezarları, Turuş Kaya Mezarları, Dolmenler, Zey Mağaraları, Gümüşkaya Mağaraları, Palanlı Mağarası, Sofraz Tümülüs Mezarları, Dikilitaş (Sesönk) bu yerlerden sadece bir kaçıdır.

 


Eğer yakın zamanda yolculuk planlarınız içinde Adıyaman varsa en kolay ulaşım yollarından biri hava yoludur. Adıyaman’a; merkeze 22 km mesafede bulunan Adıyaman Havaalanı ile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Adıyaman’a konforlu bir uçak yolculuğu yapmak istiyorsanız ucuz uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi