Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Ankara Uçak Bileti

Başkent Ankara , Türkiye’nin ikinci büyük kentidir. İç Anadolu Bölgesi'nin kuzeybatısında bulunan Ankara , modern planlamasıyla kısa sürede gelişimini tamamlamıştır ve gittikçe büyüyen bir kentleşme örneği göstermektedir.

Bilinen ilk tarihiyle Keltler tarafından kurulmuştur olan Ankara ; Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinin ardından kurtuluş savaşının merkezi olduktan sonra günümüzdeki konumuna gelmiştir. Ankara’nın görsel güzelliklerinden en önemlisi Atatürk için yaptırılmış olan Anıtkabir’dir. Ankara’ya hakim bir tepenin üzerinde konumlandırılan Ankara Kalesi de görülmeye değer yerlerden sadece bir tanesidir.

İsterseniz bir uçak yolculuğu ile kısa sürede bu güzellikleri görebilirsiniz. Anı Tur Bileti seçenekleri sizleri bekliyor. Ankara yolculuğunuzda ulaşım için uçak kullanmanızı tavsiye ederiz. Esenboğa havaalanından Ankara’nın iç ve dış havayolu bağlantısı sağlanmaktadır. Havaalanı şehrin kuzeydoğusunda, merkezden 28 km uzaklıktadır. Şehir merkezine kolaylıkla ulaşımı vardır. Ankara planlarınız için Anı Tur’un Uçak Bileti fırsatlarını kaçırmayın!

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi