Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Antalya Uçak Bileti

Dört mevsim turizm cenneti olan Antalya  doğal plajları, zengin tarihi eserleri ile her yıl binlerce turisti ağırlar. Turizmin başkenti niteliği taşıyan bu eşsiz şehrin en bilindik sahilleri kumlu olan Lara ve çakıllı olan Konya Altı sahilleridir. Yaz kış denize girilebilir. Sadece gündüz keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yer olmasının dışında Antalya, gece eğlenceleri ile de ünlüdür.

 

Arkeolojik ve doğal güzellikleri nedeniyle ‘Türk Rivierası’ adını alan Antalya; deniz, güneş, tarih ve doğanın uyum içinde harmanlandığı bir tatil cennetidir. Görülmeye değer birçok yeri bulunan Antalya’da, Olimpos ve yumurtalarını bırakmaya gelen Carette Caretta’ları, Noel Baba Mezarı, Kızıl Kule, Damla Taş, Bel Dibi, Kara İn Mağaraları ve Altın Beşik gidebileceğiniz, gezebileceğiniz diğer alternatifler arasındadır.

 

Antalya’nın şehir merkezinin 10 km doğusunda bulunan Antalya Havaalanı, şehir merkezine olan yakınlığı ve büyük, modern yapısı ile milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Konforlu ve keyifli bir yolculuk için Anı Tur’un Uçak Bileti fırsatlarını yakalayın!

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi