Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Bursa Uçak Bileti

Günümüzden 5 bin yıl önce ilk yerleşimin gerçekleştiği Bursa , Osmanlı Devleti2ne başkentlik yapan, evliyalar diyarı olarak bilinen bir şehirdir. Türkiye’nin 4. Büyük ilidir. Ekonomik açıdan da en gelişmiş illeri arasında yer alır. Sanayi kenti olarak bilinen Bursa , doğal ve tarihsel zenginlikleri ile turistlerin tercih ettiği şehirler arasında.

Pek çok gezilip görülecek alternatifle dolu olan Bursa , sadece tarihi eserleriyle değil doğal güzellikleri ile de misafirlerini büyüler. Kozahan, Cumalıkızık, Yeşil Türbe, Ulucami, İznik, , Trilye, Mudanya Mütareke Evi, Irgandı Köprüsü, Su Uçtu Şelalesi, Muradiye Külliyesi, Emirsultan, Gökdere Medresesi, Sukaypark, Geyve Han, İpek Han, Pirinç Han, Hacıvat Karagöz Müzesi, Hünkar Köşkü, Tophane, Botanik Park, Kültür Park, Bursa Anadolu Arabaları Müzesi, Kitapevi gibi yerler görmeniz gereken yerler arasında. 

Eğer tatil planlarınız içinde Bursa varsa kolay ulaşım yollarından biri de hava yolu. Bursa merkeze 45 km olan Yenişehir Havaalanı ile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bursa’ya bir uçak yolculuğu yapmak istiyorsanız ucuz uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti avantajlarıyla konforlu ve rahat bir yolculuk yapabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi