Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Çanakkale Uçak Bileti

Antik Yunan Uygarlığı’nın izlerini taşıyan Çanakkale , eski dönemlerdeki adıyla Hellespontos, mitolojik bir atmosfere sahiptir. Tarih boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Yakın tarihimiz açısından da önemli bir yere sahip olan Çanakkale, doğal güzellikleri dışında Çanakkale Savaşları ile tarihe de tanıklık etmiş bir kenttir.

 

Gelibolu Yarımadası, Truva Antik Kenti, Assos Antik Kenti, Bozcaada ve Gökçeada görülmesi gereken yerler arasında yer almaktadır. Gelibolu yarım adasında pek çok anıt bulunmaktadır. Bunlarından bazılarını Anafarta Köy Mezarlığı Şehitliği, ANZAC Koyu Tören Alanı, Arıburnu Mezarlığı, Atatürk Evi Müzesi, Atatürk'ün Saatinin Parçalandığı Yer, Azmak Mezarlığı, Çamburnu Kalesi, Çanakkale Şehitler Abidesi, Çataldere Şehitliği ve İlk Şehitler Anıtı şeklinde sıralayabiliriz.

 

Çanakkale yolculuğunuzda ulaşım için uçak kullanmanız sizin için kolaylık olacaktır. Çanakkale Havaalanı şehir merkezine 3 km gibi kısa bir mesafede bulunmaktadır. Çanakkale planlarınız için Anı Tur’un Uçak Bileti fırsatlarından siz de yararlanın.

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi