Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Denizli Uçak Bileti

Denizli , Pamukkale’si ve sularının bolluğu ile ünlü bir Ege Bölgesi ilidir. Suları deniz suyuna benzediği için bu ile Denizli denmiştir. Ege ile Akdeniz Bölgesi arasında bir geçit görevi görür. Tarihi ve turistik yerleri bakımından zengin bir yapıya sahip olan Denizli, kaplıcaları ile turizm sektörü içinde en çok ziyaret edilen yerlerden birisidir.

 

Tarihsel gezileri sevenler için eski tarihi eser ve harabelerle dolu olan Denizli, Pamukkale’de her yıl pek çok turisti ağırlar. Türk Ladikleri denilen Laodikela daire şeklinde 3 kapılı bir şehirdir. Tarihsel açıdan da gezilecek pek çok yeri bulunan Denizli’de, Denizli Kalesi, Sultan Murad Camii, Yazır Camii, Savranşah Camii, Yediler Türbesi, Yatağan Baba Türbesi, Akhan, Çardakhan Kervansarayı, Ahmetli Köprüsü, Eski Denizli Mezarlığı görülebilecek yerler arasındadır.

 

Denizli merkeze 60 km olan Denizli Çardak Havalimanı ile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yakın zamanda bir Denizli seyahati planlıyorsanız, uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi