Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Erzincan Uçak Bileti

Erzincan, Fırat’ın yukarı kısmında yer alan, Anadolu’nun en eski kültür merkezlerinden biri olan bir Doğu Anadolu Bölgesi şehridir. İpek yolu üzerinde bulunan şehir, bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Hititler, Urartular, Medler, Persler, Hellenler, Romalılar sonrasında Türk ve Osmanlı hakimiyetine geçmiştir. Erzincan doğal güzelliklerinin yanında kültürel zenginliği, coğrafyası, mutfağı ile turizm açısından canlı bir şehirdir.

Genellikle dağlık ve platolarla kaplı bir şehir olan Erzincan görülmesi gereken birçok yere sahiptir. Erzincan’da; müzeler, Erzincan Müzesi, ören yerleri, Altıntepe, Kemah Kalesi, Terzibaba Türbesi, Mama Hatun Külliyesi, Abrenk Kilisesi, Otlukbeli Gölü, Girlevik Çağlayanı, Aygur Gölü bunlardan bir kaçıdır. Akbulut Kayak Merkezi ve Bolkar Kayak Merkezi kar kayağı yapma imkanı bulabileceğiniz yerlerden. 

Eğer tatil planlarınız içinde Erzincan varsa en kolay ulaşım yolu; hava yolu. Erzincan merkeze 9 km olan Erzincan Havalimanı ile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzincan’a bir uçak yolculuğu yapmak istiyorsanız ucuz uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti avantajlarıyla konforlu ve rahat bir yolculuk yapabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi