Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Eskişehir Uçak Bileti

M.Ö. 1000’li yıllarda Frigyalı’lar tarafından Porsuk Nehri kıyısına kurulan Eskişehir , günümüzde tarihi öneme sahip bir şehirdir. Nasrettin Hoca, Yunus Emre gibi önemli insanların memleketidir. Termal suları ve lületaşı ile bilinen Eskişehir, günümüzde şehrin bir başından diğer başına gezen tramvayı, şehir içindeki heykelleri, modern insan portreleri ve Porsuk Çayı’nın düzenlenmesinin ardından nehir üzerinde yapılan gondol gezileri ile Türkiye’nin Venedek’i haline geldi.

 

Tarihi yerler açısından zengin olan Eskişehir’de gezilecek yerler arasında ilk olarak Tarihi Odun Pazarı Evleri var. Gezilecek diğer yerler arasında ise Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Bilim ve Kültür Sanat Parkı, Atlıhan Lületaşı El Sanatları Çarşısı, Kent Belleği Müzesi, Cumhuriyet Tarihi Müzesi, Devrim Otomobili, Karikatür Müzesi, Japon Bahçesi, Şehri Aşk Adası, Sabancı Uzay Evi gibi yerleri sayabiliriz.

 

Eğer yakın zamanda yolculuk planlarınız içinde Eskişehirvarsa en kolay ulaşım yollarından biri de hava yoludur. Eskişehirmerkeze 10 km mesafede olan Eskişehir Havaalanı ile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Eskişehir’ekonforlu bir uçak yolculuğu yapmak isterseniz cazip fiyatları ile ucuz uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi