Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Frankfurt Uçak Bileti

Frankfurt, sadece Almanya’nin degil, ayni zamanda Avrupa’nin da önemli ulasim güzergâhlarinin kesistigi merkez sehir niteligindedir. Dünyanin birçok yerinden Frankfurt’a dogrudan uçus gerçeklesirken; Almanya’daki demiryollari aginin kesisme noktasi da burada yer aliyor. Bu nedenle Avrupa’nin birçok noktasindan demiryolunu kullanarak Frankfurt’a ulasmak mümkün.

Avrupa’nin baskenti olarak adlandirabilecek pek çok nitelige sahip Frankfurt, kitanin finans merkezi olmayi basarmis dünyanin en küçük metropolü. Sehre ziyarete gelenleri karsilayan havaalani, tren istasyonu görenleri büyüleyen Pauls Kilisesi, borsasi, ev sahipligi yaptigi kitap fuari, Skyline'i ve ünlü sair Goethe ile Frankfurt anilmaya hak kazanmis bir kent. Frankfurt ‘da gezilip görülecek yerlerin birbirlerine olan yakinligi ziyaretçilerin gezilerini kolaylastirmaktadir. Sehir Main nehri sayesinde ikiye bölünür. Nehrin kenarinda boylu boyunca uzanan çesitli müzeler bulunmaktadir. Bu müzeleri gezdikten sonra nehir kenarindaki gemilerden birisinde sehre has Ebellwein sarabini yudumlarken yaninda da yesil soslu Frankfurter sosis yiyebilirsiniz.

Yakin zamanda bir Frankfurt seyahati planliyorsaniz, uçak bileti için Ani Tur’un Uçak Bileti firsatlarindan yararlanabilirsiniz.

 

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi