Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Gaziantep Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu’nun en eski kültür merkezlerinden olan Gaziantep , M.Ö. 4 binli yıllara kadar uzanan bir tarihe sahiptir. Kültürel mirası nedeniyle birçok gezilecek tarihi ve önemli yere sahip olan Gaziantep; müze meraklıları için Arkeoloji Müzesi, Etnografya Müzesi, Hasan Süzer Etnografya Müzesi gibi seçenekleri de barındırıyor.

 

Fırat Nehri kıyısında bulunan Belkıs-Zeugma Antik Kenti, Düllük, Karkamış Harabeleri, Gaziantep Kalesi, Rumkale gibi yerler ziyaret edilebilecek yerler arasındadır. Bu kültürel açıdan zengin kenti görmek isterseniz Anı Tur’un Uçak Bileti ile Gaziantep’icazip fiyatlarla ziyaret edebilirsiniz.

 

Eğer yakın zamanda seyahat planlarınız içinde Gaziantep varsa en kolay ulaşım yollarından biri hava yoludur. Antep merkeze 20 km mesafede olan Gaziantep Oğuzeli Havaalanı ile ulaşımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanından kent merkezine ulaşım rahattır. Gaziantep’e keyifli bir uçak yolculuğu yapmak istiyorsanız ucuz uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi