Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Hatay Uçak Bileti

Tarih boyunca göçlere açık olmasına neden olan verimli topraklara sahip olan Hatay ; diğer adıyla Antakya ; Anadolu’yu Çukurova yoluyla Suriye ve Filistin’e bağlayan yolların kavşak noktasında bulunmaktadır. Ve Mezopotamya’dan Akdeniz’e çıkmak için kullanılan en uygun limanlar da burada yer almaktadır. 2300 yıllık bir tarihi geçmişe sahip olan şehir, inanç turizmi merkezleri, antik kentleri ve yaylalarıyla turizm potansiyeline sahiptir.

Hatay’a giderseniz gezip görmeniz gereken yerlerin başında İskenderun geliyor. Kendi adıyla anılan körfezin kıyısında modern bir kent olan İskenderun yemyeşil ve dört mevsim sıcak bir turizm merkezidir. Bunun yanı sıra Katolik Kilisesi olan Saint Pierre Kilisesi, St. Simon Stylite Manastırı, Habib Neccar Cami, Şeyh Ahmet Kuseyri Cami, gezebileceğiniz yerler arasında.

Hatay’a yolculuğunuzda ulaşım için uçak kullanmanızı tavsiye ederiz. Hatay Havalimanı Antakya merkezden 25 km uzaklıktadır. Şehir merkezine kolaylıkla ulaşımı vardır. Hatay planlarınız için Anı Tur’un Uçak Bileti fırsatlarını kaçırmayın!

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi