Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

İzmir Uçak Bileti

İzmir , Ege Denizi kıyısında 8.500 yıllık tarihi ile büyük bir kültür zenginliği barındıran Türkiye’nin üçüncü büyük şehridir. Çağdaş, gelişmiş ve aynı zamanda bir ticaret merkezi olan İzmir; konumu, kültürel ve tarihi zenginliği, Metropol olması, farklı bölgeler arasında geçiş noktası olması nedeniyle ulaşım kolaylığı ve 629 metre kıyı uzunluğu ile farklı turizm çeşitlerine uygundur.

 

Tarih boyunca bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan şehir; Tepekule (Bayraklı), Symrna, Efes, Pergamon (Bergama), Teos (Sığacık), Lebedos (Ürkmez), Kyme (Aliağa), Allianoi (Yortanlı), Thyrea (Tire), Phokaia (Foça), Kolophon (Değirmendere), Erythrai (Çeşme), Klazomenai (Urla), Metropolis (Torbalı), Claros (Ahmetbeyli) ve Myrina (Aliağa) gibi tarihte hüküm sürmüş olan uygarlıkların yaşadığı topraklara ve gün yüzüne çıkmamış yaklaşık 36 uygarlık merkezinin miraslarına sahip binlerce yıllık yerleşim yeridir.

 

İzmiryakındaki seyahat planlarınız içinde yer alıyorsaulaşım için havayolunu kullanabilirsiniz. İç hatlar ve dış hatlar hizmetlerine sahip ve şehir merkezine 18 km mesafede olan İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Konforlu ve güvenilir bir uçak yolculuğu yapmak istiyorsanız ucuz uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti avantajlarını kaçırmayın. AnıTur’un cazip fiyat seçeneklerinden siz de yararlanın.

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi