Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Kars Uçak Bileti

Doğu Anadolu’nun en doğusunda yer alan Kars, karasal iklim nedeniyle en soğuk illerden biridir. Bu nedenle kış turizmi potansiyeli açısından bölgenin başlıca illerindendir. Antik kalıntıları ve ören yerleri ile Yontma Taş çağından itibaren yerleşimde bulunulmuş olan Kars, kültür turizmi açısından da önemli bir yere sahiptir.

Gezilecek yerler açısından bir çok yer bulunmakta. Kars Müzesi, Ani(Ocaklı) Harabeleri, Kars Kalesi, Surlar, Selçuk Sarayı, Beylerbeyi Sarayı, Evliya Camisi, İlbeyoğlu Hamamı, Mazlumağa Hamamı, Taşköprü görmeden dönmemeniz gereken yerler arasında. Kış sporları merkezi haline gelen Kars-Sarıkamış, merkezin güneydoğusunda bulunuyor. Şehre uzaklığı 55 km. Çamlar arasında 12 kilometreyi bulan 5 etaplı piste 2500 rakımlı Cıbıltepe’yi mutlaka görmelisiniz.

Kars merkeze 7 km olan Kars Havalimanı ile ulaşımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kars seyahati planlıyorsanız, ucuz uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti avantajlarıyla konforlu ve rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. Ucuz uçak bileti fırsatları için Anı Tur’la iletişime geçin.

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi