Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Kiev Uçak Bileti

Ukrayna’nın orta kuzeyinde yer alan Kiev, Dnieper Nehri’nin her iki yakasında bulunuyor. Ülkenin başkenti Kiev; Slav kültür hazinesinin yanı sıra tüm dünyaca takdir edilen mimari abideleri, mükemmel bahçeleri ve dinlendiren parkları ile insanı cezbeden bir şehir.

Kiev, dünyaca ünlü mimari eserleriyle binlerce turisti kendine çeken bir turizm kenti. St. Sophia Katedrali, kentin en eski kilisesidir ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alır. Kievo Pechersky Caves Monastery (Mağaralar Manastırı), Mariyinsky Sarayı, St. Andrew’s Kilisesi and Golden Gate (Altın Kapı) kentin ziyaret etmeniz gereken diğer mimari eserleri arasında yer alır. Ulusal kültürün sanatsal birikimleri, kentte bulunan çok sayıdaki sanat galerisinde yaşatılır. Ukrayna Ulusal Sanat Müzesi, Ukrayna Devlet Tiyatrosu Müzesi, Kiev Sanat Galerisi ve Kültür Mirası Müzesi, Kiev’de bulunan 60’tan fazla müzeden birkaç örnektir.

Yakın zamanda bir Kiev seyahati planlıyorsanız, uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi