Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Kocaeli Uçuş Noktaları

Kocaeli Uçak Bileti

Avrupa ve Asya kıtaları arasına önemli kara ve demiryolu güzergahlarının kesişim yerinde bulunan Kocaeli diğer adı ile İzmit , günümüzde Marmara Bölgesi’nin en önemli endüstri ve sanayi şehirlerinden biridir. M.Ö. 3 binli yıllara uzanan tarihi ile pek çok medeniyetin yaşadığı şehir, Marmara Bölgesi’nin doğusunda yer alır.

Görülmeye değer birçok yere sahip olan Kocaeli de müze severler Yarhisar Gemi Müzesini, Kent Müzesini, Kaiser 2’inci Wilhelm Köşkünü, İzmit Saat Kulesini, İzmit Tren İstasyonunu, Hızır Resi Denizaltı Müzesini, Gayret Gemi Müzesini, Arkeoloji ve Etnografya Müzesini, Osman Hamdi Bey Müzesini, Sanat Sokağını, Fethiye Caddesini, Mevlevi Evini, Tökeli İmre Evini gezebilirler.

Kocaeli’yi ziyaret etmek isterseniz havayolunu kullanabilirsiniz. Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı Kocaeli merkezine 15 km uzaklıkta yer almaktadır. Şehir merkezi ile havalimanı arasında ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Rahat ve kaliteli bir uçak yolculuğu için Anı Tur Uçak Bileti ile Anı Tur’un fırsatlarından yararlanabilirsiniz!

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi