Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Konya Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Konya , Türkiye’nin yüzölçümü bakımından en büyük ilidir. Çevresinde Eskişehir, Afyon, Isparta, Ankara, Antalya, Karaman, Mersin, Niğde ve Aksaray illeri bulunan Konya , nüfus açısından da Türkiye’nin 6. büyük kentidir.

Tarih kokan Konya birçok gezilecek yere sahiptir. Etnografya Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Mevlana Müzesi, Karatay Çini Eserleri Müzesi, İnceminare Taş ve Ahşap Eserler Müzesi, Atatürk Müzesi, Sırçalı Medrese Mezar Anıtları Müzesi ve Koyunoğlu Müzesi müze severlerin görmesi gereken yerlerden. Alâeddin Tepesi, İstiklal Harbi Şehitliği, Karatay Medresesi, Beyşehir Gölü Milli Parkı, Meram Bağları, Fasıllar Anıtı, Tınaztepe Mağarası, Mevlana Türbesi, Eflatunpınar Anıtı, Yerköprü Şelalesi, Yerköprü Mağarası ve Silli Aya Elana Kilisesi görmeniz gerekenler arasında.

Eğer tarihi kokan Konya’yı gezip görmek isterseniz, Anı Tur Uçak Bileti ile konforlu bir yolculuk sizleri bekliyor. Konya şehir merkezine 28 km uzaklıkta bulunan Konya Havalimanı ulaşım seçenekleri için en ideal olanı. Terciğinizi hava yolundan yaparsanız; Anı Tur sizlere Ucuz Uçak Biletleri ile cazip fiyatlarla konforlu bir seyahat sunuyor!

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi